Як зробити перегородку в будинку з цегли?

як зробити перегородку в будинку з цегли?

Вам знадобиться
 • Будівельні
 • Інструменти
 • План приміщення
Інструкція
 • . 1

  Цегляні будинки на сьогоднішній день вважаються найбільш екологічними і довговічними, володіють високою тепло-і звукоізоляцією. Однак крім цих експлуатаційних характеристик, будинок з цегли має ще одну незаперечну перевагу — його стіни можна зносити, за винятком лише несучих конструкцій будівлі, і здійснювати перепланування квартири самостійно. Рекомендується попередньо узгодити руйнування існуючих стін і зведення нових у реєстраційному управлінні нерухомості, щоб бути впевненим в законності своїх дій. Про те, як зробити перегородку в будинку своїми руками, докладно розказано в статті.

 • . 2

  Перегородка призначена для поділу простору всередині приміщення, тому вона зазвичай набагато тонше, ніж зовнішні стіни. Інша назва цієї конструкції — простінок. Зазвичай її товщина складає не більше 10 — 12 см. Роздумуючи над тим, як встановити перегородку, слід враховувати, що при зведенні простінка важливо дотримуватися кут в 90 градусів до примикає площині. В іншому випадку, меблі, сантехнічне обладнання та інші предмети інтер’єру, розміщені біля перегородки, що не будуть примикати до неї впритул.

 • . 3

  Існує кілька популярних різновидів будматеріалів, які найчастіше використовуються при зведенні простінка. Багатьох людей цікавить питання про те, як зробити дерев’яну перегородку в домі? Зазвичай для цього застосовуються дерев’яні бруски, які встановлюються перпендикулярно підлозі і надійно фіксуються металевими куточками. До цих брусків прибиваються горизонтальні рейки, товщиною не більше 2 — 3 см. Потім на рейки кріпиться будь бажаний матеріал — вагонка, листи фанери, панелі ПВХ, ламіновані стінові панелі і т. д.

 • . 4

  Ще одним поширеним варіантом зведення простінка є конструкція з гіпсокартону. Для вирішення завдання як зробити міжкімнатну перегородку з цього матеріалу, слід закупити металевий профіль, з якого потрібно зробити каркас майбутнього простінка. Варто врахувати, що конструкція з гіпсокартон не відрізняється особливими звукоізоляційні якості і міцністю, однак вона легко монтується і вимагає мінімальної обробки. Вищеописані способи того, як поставити перегородку в цегляному будинку, легко виконуються на практиці. Важливо забезпечити стійкість конструкції і заздалегідь продумати місце розташування і ширину дверних прорізів, щоб не довелося потім демонтувати результат своїх зусиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :