Як зробити перегородку з гіпсокартону?

як зробити перегородку з гіпсокартону ?

Вам знадобиться
 • Алюмінієві профілі
 • Мінеральна вата
 • Гіпсокартон
 • Самонарізи
 • Дюбель-цвяхи
Інструкція
 • . 1

  Складання плану. Найперше, що необхідно зробити — це накреслити план передбачуваної перегородки. Як правило, установка перегородки з гіпсокартону проводиться після чорнової обробки приміщення, але при необхідності може бути встановлена в будь-який час. Гіпсокартон має достатню міцність і дозволяє звести перегородки будь-якої форми. Саме тому, багато інструкції з установки фальш-стін описують як зробити перегородку з гіпсокартону. Після складання плану необхідно розмітити на підлозі, стінах і стелі каркас майбутньої перегородки.

 • . 2

  Спорудження металевого каркаса. Зведення перегородки починається з монтажу металевого каркаса. Цілком можливо зробити каркас з дерева, але металевий набагато дешевше і легше дерев’яного, крім того, металевий каркас не горить. Найчастіше для зведення перегородок звертаються в спеціалізуються на цьому будівельні організації. Однак, можна розібратися в тому, як зробити перегородку своїми руками, вивчивши необхідну інформацію з її встановлення. Металевий профіль кріпиться до цегельних стін за допомогою дюбель-цвяхів, а до бетонних за допомогою саморізів. Для досягнення більшої звуконепроникності між профілем і стінами укладають ущільнювальну полімерну стрічку. Після установки направляючого профілю вирізається стієчний профіль, рівний по довжині відстані між направляючим профілем.

 • . 3

  Особливості кріплення гіпсокартону. Наступний етап полягає в кріпленні гіпсокартону з одного боку каркаса. Існує рада, який підказує як зробити перегородку в кімнаті правильно. Суть його в тому, що перші панель гіпсокартону кріплять від підлоги, а другий від стелі, щоб уникнути можливих щілин. У утворилися ніші вкладається мінеральна вата, що служить ідеальним звуконепроникним матеріалом. У міру заповнення ніш мінеральна вата зашивається з протилежного боку. Для отримання рівної і гладкої поверхні на стики гіпсокартону клеїться стрічка-серпянка і потім шпаклюється. На зведеної стіни кріпляться вимикачі та розетки і виконуються оздоблювальні роботи. Ознайомившись з таким теоретичним майстер-класом багатьом стане зрозуміло як побудувати перегородку.

 • . 4

  Специфіка роботи з гіпсокартоном. При необхідності перегородку з гіпсокартону, на відміну від алюмінієвої перегородки, можна відремонтувати або змінити її форму. Такі перегородки стали дуже популярні за рахунок своєї міцності і звуконепроникності. Але варто пам’ятати про те, що навіть влагоустойчивий гіпсокартон, встановлений як роздільник між ванною і туалетом з часом почне деформуватися. Через те, що гіпсокартон боїться вологості, їм не рекомендують розділяти приміщення у ванній кімнаті, в лазні чи сауні. У всіх інших випадках він є універсальним матеріалом для зведення перегородок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :