Як зробити перерахунок за воду?

як зробити перерахунок за воду ?

Вам знадобиться
 • ЖКГ
 • Квитанція
 • Суд
Інструкція
 • . 1

  З багатьох причин, люди можуть не отримувати послуги за які платять у повному обсязі. Існують різні ситуації, за якими, наприклад, вода може погано йти. Як би там не було, але житлова компанія повинна попереджати своїх абонентів про все що відбувається Так як зробити перерахунок за воду і залишитися у виграші? Для початку слід зателефонувати в ЖКГ і описати виниклу проблему. Найчастіше скаржаться на теплу воду в кранах, замість покладеної гарячої або ж зовсім на її відсутність. Практично аналогічно відбувається і з подачею холодної води. У будь-якому випадку потрібно звернутися в ЖКГ. Найближчим часом зобов’язана приїхати бригада, яка повинна зробити експертизу і підтвердити факт того, що проблема дійсно є. Багато хто може баламутити або ж зовсім розвести руками і нічого не зробити. У даному випадку варто звернутися до вищестоящих органів.

 • . 2

  Після того, як проблема буде виявлена, можна буде робити перерахунок. Для цього потрібно буде отримати відповідний акт, що підтверджує наявність проблеми. Тут має бути написано, з якого по який період так було. Якщо проблема полягає в тому, як зробити перерахунок зарплати, то тут уже варто говорити безпосередньо з начальством. Тут процедура дещо інша. Вище описано практично ідеальне рішення проблеми. На ділі не завжди все відбувається саме так. Часом ЖКГ не хоче визнавати своєї провини або просто не звертає уваги на скарги. У цьому випадку варто завести спеціальний зошит обліку подачі води. У ній необхідно вносити записи про час подачі, температурі і т. д. Бажано завірити це як документ. Аналогічно варто робити і з квартплатою. Щоб надалі не виникало питань, як зробити перерахунок квартплати.

 • . 3

  З такими документами можна йти до вищестоящих органів і вимагати, щоб був підтверджений факт некоректної подачі води. Робити це краще разом з усіма мешканцями будинку. Зібрати скарги і підписи з кожного не завадить. Так шанси на поліпшення сформованих умов будуть куди вище. Що стосується того, як зробити перерахунок пенсії, то тут все трохи інакше. Необхідно звертатися безпосередньо до пенсійного фонду та на місці вирішувати проблему. Хоча й у цієї служби може знайтися парочку відмовок на цей рахунок. Головне не боятися відстоювати свої права і завжди боротися до кінця. Як проводитися перерахунок пенсії повинні пояснити у відповідній службі. У кожному разі ніколи не потрібно залишати проблему. Адже якщо не звертати уваги, то у ЖКГ погана звичка обманювати може закріпитися на довгий термін!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :