Як зробити перила для ганку з дерева?

як зробити перила для ганку з дерева?

Вам знадобиться
 • Перила
 • Балясинами
Інструкція
 • . 1

  Для початку потрібно накреслити ескіз майбутніх перил, потім підготувати ганок до нововведень. Ганок має бути повністю дороблено і на ньому нічого не повинно заважати подальшій роботі. Ганок має бути рівне, без тріщин, а краї вирівняні. Перила потрібно встановити так, щоб максимальна висота була 90 см. Це для зручності людини середнього зросту. Фарба перил повинна залежати від матеріалу, з якого вони зроблені. Після установки поручнів, їх потрібно покрити лаком.

 • . 2

  Найчастіше через брак фінансових коштів люди наважуються робити деякі деталі для дому, наприклад, перила, самостійно. Отже, як виготовити перила? Для початку потрібно вибрати матеріал, з якого будуть конструюватися майбутні перила, потім вибрати форму та орнаменти, підрахувати всі пропорції, тобто ширина і висота повинні відповідати один одному. Після підготовки всіх шматків окремо потрібно їх ретельно прикріпити до ганку.

 • . 3

  Багатьох людей, хто збирається самостійно поставити перила, хвилює питання про те, як закріпити балясини і перила. Балясини — це опорні стійки перил. Їх зазвичай роблять дуже масивними. Вони повинні бути сконструйовані так, щоб змогли перенести близько 100 кг / м навантаження. Їх зазвичай виготовляють з металу з квадратним перетином. Балясини кріпляться до поручнів за допомогою шипів. У поручнях і проступях Виконуємо шипові гнізда. У нижній проступи нижньої опорної балясини робиться спеціальний певний виріз.

 • . 4

  Головною функцією перил на сходах, в першу чергу, є безпека. А друга функція — естетична. І все ж, як встановити поручні на сходах? Потрібно виміряти повну висоту сходового маршу, потім виміряти повну довжину сходового маршу, потім виміряти довжину перил. До сходах перила встановлюються за допомогою болтів і наголівника стійок. Але перед установкою перил на сходах краще проконсультуватися з фахівцями.

 • . 5

  Багатьох початківців фахівців хвилює питання, як кріпляться перила. Для прикріплення перил з сходовими маршами користуються зварюванням і болтовими сполуками. Для приєднання бетонних сходів до поручнів користуються спеціальними закладними пластинами. Для з’єднання дерев’яних поручнів з драбиною використовують довгі саморізи і декоративні елементи, щоб приховати місця кріплення. Але найголовніше в установці будь-якого виду перил — це зробити так, щоб вони не бовталися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :