Як зробити перила для сходів на мансарду?

як зробити перила для сходів на мансарду?

Вам знадобиться
 • Балясини
 • Нержавіючі перила
 • Ковані елементи перил
 • Клей
 • Шурупи
Інструкція
 • . 1

  Мансарда-це житлове приміщення в горищних частини будинку. Якщо її розумно облаштувати і використовувати, то це буде не тільки додаткова площа, а й улюблене, зручне і комфортне місце для роботи і відпочинку. Так як, мансарда знаходиться в самому верху приміщення, то, щоб до неї дістатися, встановлюють сходи. Красива дерев’яна, кована або будь-яка гвинтові сходи стане невід’ємною частиною і прикрасою вашого інтер’єру. Крім функціональності і дизайну сходів варто подбати і про її безпеку. Для цього слід добре продумати, як зробити перила для сходів.

 • . 2

  Перила — дуже важливий елемент, який використовується в різних огороджувальних конструкціях. Вони підтримують рівновагу при переміщенні по сходах і захищають від падінь. Якщо доводиться робити сходи своїми руками, то і перила робити зовсім не складно. Можна купити готову фурнітуру з нержавіючої сталі і скласти, як конструктор по готовому плану. Або взяти готові дерев’яні бруски потрібної довжини, відшліфувати їх, обробити лаком або морилкою і перила готові. Великим попитом користуються перила алюмінієві, які подібні нержавіючим перилах, але дешевше їх за ціною. Якщо ви визначилися вже як зробити перила, то можна приступати до їх установки.

 • . 3

  Але, спочатку нам потрібно вибрати опорні стійки, до яких кріпляться перила. Стійки можуть мати прямокутне, квадратне або круглий перетин. Особливо популярні балясини — дерев’яні стійки, виготовлені за допомогою токарного оброблення. Вони продаються в роздрібній торгівлі і їх легко можна самому прикріпити до сходів звичайними шурупами. Металеві перила кріпляться за допомогою зварювання або болтовими сполуками, а також застосовують металеві кронштейни. Ковані і гнуті вироби для перил можна закріпити за допомогою зварки або на заклепках. Знаючи, як кріпити перила, ви, без особливої праці, зможете їх встановити.

 • . 4

  Перед установкою слід приготувати інструменти і матеріали. Приготуйте основні елементи сходових перил. Залежно від розміщення сходи, поручні розміщують як з одного боку, так і з двох. При монтажі дерев’яних поручнів, в основному, застосовують типове з’єднання. При цьому в стійках вирізаються шипи, а в тятивах роблять поглиблення. Встановлюючи, шипи змащують клеєм і потім заганяють в ці поглиблення. Є другий метод установки, при якому в нижній частині поручня вирізається паз, куди входять стійки перил і закріплюються знизу цвяхом. Як встановити поручні і за яким методом — кожен вирішує сам.

 • . 5

  Висота перил повинна бути не менше 90 см. Основна стійка, вона більш велика, кріпиться до нижньої щаблі. Її ще можна, для надійності, прикріпити до підлоги стикових штирем. Проміжні балясини розміщують на відстані на більш 15 см. Хорошим рішенням буде комбінація різних матеріалів. Можна поєднати дерево, метал, скло. А красиві ковані елементи перил додадуть вашій сходах особливий шарм, чарівність і велич. Вона витончено і акуратно впишеться в інтер’єр. А, завдяки правильній установці, ваша сходи буде не тільки красивою, але і безпечною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :