Як зробити перила для сходів з металу?

як зробити перила для сходів з металу?

Вам знадобиться
 • Труба
 • Сталева арматура
 • Металеві смуги
Інструкція
 • . 1

  Неможливо уявити ніяку сходи без перил. Вони мало того, що виконують огороджувальну функцію, а й служать естетичним доповненням до інтер’єру. Найчастіше використовують металеві перила. У житлових багатоквартирних будинках або офісних будівлях виконують звичайні перила з вертикальними стійками і з дерев’яним або металевим поручнем. Ну а якщо задуматися, як зробити перила в приватному будинку, то тут слід підійти з фантазією до вирішення даного питання. При виготовленні перил беруть метал різних профілів (труба, сталева арматура, металеві смуги, листові елементи різної форми і т. д.).

 • . 2

  Для початку необхідно взяти металеву трубу в діаметрі від 30 до 40 мм і загнути її в спиралевидной формі. Діаметр спіралі повинен дорівнювати наявному діаметру сходового гвинта. Далі слід витягнути наявну спіраль на необхідну довжину, рівну довжині сходів, і тим самим сформується поручень для перил потрібної форми і розмірів. Отриманий поручень при бажанні можна прикрасити декоративною пластмасою або іншими елементами декору. За допомогою болтів потрібно прикріпити металеві стійки майбутнього огородження до сходів. Дані металеві проміжні стієчки можна встановити різними способами: вертикально або паралельно до осі сходового маршу чи під якимось кутом стосовно сходах. Варіантів в даному випадку може бути дуже багато. Метал для виготовлення поручнів може піддаватися різноманітним видам гальванічної обробки (хромуванню, нікелюванню і т. д.). Потім необхідно виготовити поручні для перил. Зазвичай вони виконуються з деревини, яка дуже естетично підходить під металеву конструкцію перильних огорож. Таким чином, виходить дуже міцна і естетична конструкція перильного огородження.

 • . 3

  Тепер постає питання, як встановити поручні, отримані в результаті вищеописаних дій? Слід для початку закріпити дерев’яні перила на приварену до залізної конструкції огородження металеву смугу за допомогою шурупів. Пластикову декоративну основу (якщо вона все-таки використовується) слід розігріти перед тим, як насадити на металеву смугу. Пластик потім охолоне, затвердіє і дуже акуратно закріпиться на металевій смузі. Тепер можна сказати, що питання, як зробити перила для сходів, більше не є нездійсненним завданням. На завершення необхідно встановити наявні бічні заповнення, які зазвичай виконуються з дерева, пластика, скла або іншого матеріалу. Такі заповнення встановлюються в спеціальні пази і закріплюються спеціальними загинами і кріпленнями. Тепер є уявлення про те, як кріпити перила до сходів своїми руками. Варто відзначити, що металеві перильні огорожі дозволяють урізноманітнити інтер’єр приміщення, з їх допомогою можна втілити найсміливіші дизайнерські ідеї та задуми. Тепер залишається тільки насолоджуватися отриманим результатом і використовувати отриману конструкцію за призначенням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :