Як зробити петарду домашніх умовах?

як зробити петарду домашніх умовах ?

Вам знадобиться
 • Щільна папір
 • Магній або сріблянка у вигляді порошку
 • Марганцівка у вигляді порошку
 • Сірники
Інструкція
 • . 1

  Петарди — це невід’ємна частина великих свят, таких як новий рік чи день народження. Але що робити, якщо немає можливості купити петарди? У цьому випадку знадобитися знання того, як зробити петарду домашніх умовах. За своєю суттю, петарда — це гільза з паперу, яка наповнена вибуховою сумішшю. Тому для початку необхідно буде взяти звичайний аркуш паперу, формату А 4 і розрізати його на квадрати з розміром сторін по п’ять сантиметрів. Тепер приступаємо безпосередньо до формування гільзи. Необхідно обмотати паперовий квадрат на щось круглої форми, підійде олівець або ручка. Краї склеюємо. У результаті таких процедур у нас вийшла паперова трубка. Тепер один край необхідно загорнути і замотати ниткою.

 • . 2

  Тепер необхідно зробити вибухову суміш і гніт, тоді питання як зробити саморобну петарду буде завершений. Для цього нам знадобиться магній або сріблянка і марганцівка. Все це повинно бути у вигляді порошку. Магній з марганцівкою варто заважати в пропорції 4 до 1, а ось серебрянку можна буде заважати 50 / 50. Необхідно робити все дуже обережно, так як для займання буде достатньо найменшої іскри. По завершенню приготування піротехнічного складу необхідно приступати до роботи над гнотом. Для цього знадобиться сірка з сірникових головок і дуже тонкий, цигарковий папір. Необхідно скрутити папір навколо чогось тонкого, підійде стрижень від кулькової ручки. Далі робимо таку ж гільзу, і засипаємо всередину сірку від сірників. Обидва кінці закручуємо. Наш гніт готовий.

 • . 3

  Заключний етап створення петарди полягає в тому, що необхідно засипати вибухову суміш у велику паперову гільзу. Далі в гільзу вставляється саморобний гніт, а краї гільзи закручуються, і обмотуються ниткою. Все, тепер питання як зробити петарду, вже не настільки секреті. Особливо важливо дотримуватися техніки безпеки при роботі з саморобними вибуховими виробами. Іноді їх потужності достатньо, щоб привести до серйозного ураження кінцівки. Перед використанням самої петарди краще перевірити, скільки за часом буде горіти гніт, щоб у момент його підпала з уже працюючої петардою, не відбулося неприємних ситуацій.

 • . 4

  А що робити, якщо після святкування вдома не залишилося нічого крім сірників? У такій ситуації мимоволі задаєшся питанням «як зробити петарду з сірників». І на це питання є відповідь. Для створення нашої петарди нам знадобиться штук п’ять-десять коробок із сірниками, плоскогубці і дві пробки від вина, які, звичайно ж, залишилися після свят. Ще в роботу піде дріт, голка, скотч, шило, тонка трубочка для коктейлів та олівець. Робота буде стомлюючої, і займе багато часу, але воно того варто.

 • . 5

  За допомогою ножиць або канцелярського ножа знімаємо сірку з сірників. Після цього її необхідно розчавити в порошок. Далі робимо саму гільзу, за допомогою паперу і винних пробок, а саме — необхідно обмотати папір навколо двох пробок, щоб між ними залишався простір, і закріпити це справа скотчем або клеєм. Довжина такого виробу повинна бути 15 — 20 см. Одну пробку дістаємо і засипаємо сірку в таку гільзу, після чого її необхідно щільно заткнути винної корком і обмотати зверху дротом . Тепер в центрі гільзи робимо отвір, в який вставляємо гніт (як його робити вже було сказано вище). Все, тепер петарду можна підривати, ніж буде прикрашений будь-яке свято!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :