Як зробити петарду: керівництво для початківців

як зробити петарду: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Коробки з сірниками
 • Кілька листів бамаги А 4
 • Скотч
 • Порожня кулькова ручка
 • Пассатижи, ніж
 • Олівець
Інструкція
 • . 1

  Отже, зробити домашній «феєрверк» своїми руками зовсім не складно. Так як зробити петарду? Для початку потрібно зібрати якомога більше коробок із сірниками. Повністю спустошивши одну з коробок, потрібно зішкребти з сірників сірку на заздалегідь підготовлений аркуш паперу. Це можна робити пассатижами, стискаючи ними кінчик, на якому знаходиться сірка або ж просто зрізаючи її ножем, головне зішкребти зі сірники якомога більше пального речовини, що не зачепивши при цьому дерев’яну основу. Далі сірка подрібнюється і отриманий порошок засипається в спустошений коробок від cпічек. Процес повторюється до тих пір, поки ємність не заповниться майже повністю.

 • . 2

  Коли коробок з сіркою буде заповнений вщерть, можна нарешті дізнатися, як зробити петарду домашніх умовах. Для цього потрібно взяти приблизно три або чотири листи паперу (формату А 4) і скачати їх у трубочку. Для цього до короткого краю листа прикладається будь трубка приблизно 2 см в діаметрі і папір загортається навколо неї. Потім листи обмотуються скотчем кілька разів з обох кінців і посередині. Тепер листи, скачані в трубочку, знімаються з трубки. Потім потрібно відміряти приблизно 5 см. від кінця трубки з паперу і загнути його, примотавши при цьому скотчем.

 • . 3

  Далі, переконавшись, що трубочка не розвалюється, в неї заталкиваются папірці і утрамбовуються. Тепер петарда майже готова і можна дізнатися, як зробити петарду з сірників. Потрібно, щоб у трубочку входив олівець і трохи висовувався з неї. Олівець виймається і прикладається до відкритого кінця трубки. Потрібно відзначити олівцем те місце, де він закінчується. Потім робиться воронка з паперу і засипається в трубочку сірку з коробка, втрамбовується за допомогою олівця і зверху заталкиваются папірці, так, щоб не залишалося вільного місця всередині трубки.

 • . 4

  Далі потрібно загнути відкритий кінець трубочки і замотати його скотчем. Отже, інструкція як зробити саморобну петарду добігає кінця і петарда з сірників і папери майже готова. Залишилося всього лише проткнути її в тому місці, де знаходиться сірка від сірників і увіткнути туди гніт. Щоб виготовити гніт, потрібно відрізати від порожнього стрижня кулькової ручки шматок приблизно чотири або п’ять сантиметрів завдовжки і повністю заповнити його сірої, проштовхуючи її голкою. Тепер стрижень вставляється в отвір в петарду і все, саморобна петарда з сірників готова до застосування.

 • . 5

  Тепер саморобна петарда готова і її можна використовувати за призначенням, тобто піти куди-небудь і підірвати. Потрібно просто розмістити петарду так, щоб сірка не висипається з гнота і підпалити його. Потім обов’язково відійти на безпечну дистанцію і спостерігати за красивим вибухом саморобної петарди. Знаючи, як виготовити петарди в домашніх умовах можна робити їх коли захочеться і влаштовувати піротехнічне шоу в будь-який час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :