Як зробити підлогу на балконі?

як зробити підлогу на балконі ?

Вам знадобиться
 • Підстава
 • Розчин
 • Стяжка
 • Покриття
Інструкція
 • . 1

  Будь-який ремонт балкона починається з облаштування підлоги. Необхідно повністю видалити старе покриття, а також всю стяжку до бетонної плити. Після цього можна робити нову підлогу. У першу чергу необхідно якісно підготувати підставу, так як воно має бути рівним для будь-якого покриття. За допомогою рівня потрібно перевірити горизонтальність балконної плити, а також закласти вибоїни і ямки.

 • . 2

  При необхідності зробити стяжку, яка облаштовується по спеціальним металевим маяках. Для невеликого балкона вистачить п’ять планок, які потрібно прикріпити поперек статі. Їх обов’язково потрібно вирівняти по рівню. Необхідно враховувати те, що перед тим, як зробити підлогу на балконі, потрібно передбачити ухил підлоги назовні. Потім потрібно виготовити опалубку, яка запобіжить виливання розчину. Її можна зробити з бруса, який необхідно закріпити по периметру балкона зовні. Всі щілини замазуються цементною сумішшю, а підлога покривається просочувальної грунтовкою.

 • . 3

  Для стяжки використовуються різні сухі суміші. Невеликі дефекти можна залити сумішшю, яка вирівнюється самостійно. Для більш глибоких нерівностей потрібен цементний розчин, який можна виготовити самостійно з піску та цементу або придбати готовий склад. Розчин необхідно замішати до досить густої консистенції, щоб підлога на балконі був якісним. Суміш виливається у стіни будівлі, а потім кельмою розганяється по всій площі.

 • . 4

  Розрівнювати поверхню необхідно спеціальним правилом, яке можна придбати в будь-якому магазині будматеріалів. Його потрібно поставити на ребра покладених маяків, а потім дрібними хвилястими рухами зганяти в одну зі сторін. Зробити сгонку необхідно кілька разів, щоб видавити всі бульбашки повітря.

 • . 5

  Правило повинне щільно прилягати до маяків, тоді зніметься весь зайвий розчин, а поверхня стане рівною і гладкою. У процесі висихання стягування необхідно періодично змочувати невеликою кількістю води, щоб запобігти появі тріщин. Тоді підлогу на балконі своїми руками можна зробити рівним і без дефектів. Після закінчення двох днів стяжка повністю схопиться і можна знімати опалубку.

 • . 6

  За допомогою густого розчину поверхні потрібно додати закінчений вигляд. Замазати кути, а також вирівняти краю. Подальша обробка підлоги залежить від типу покриття, яким буде завершено оформлення. Якщо залишиться проста бетонна поверхня, то додатково необхідно зробити тонку фінішну стяжку. Її потрібно покрити грунтовкою, а потім пофарбувати. Для настилу лінолеуму досить чорновий стяжки.

 • . 7

  плиткового покриття укладається на першу заливку. Перед тим, як зробити підлогу за допомогою плитки, необхідно прокласти ізоляційний матеріал. Він дозволить зберегти тепло, а також захистить покриття від вогкості. Ізоляція потрібна в засклених і утеплених балконах, а у відкритих конструкціях в ній немає необхідності. Плитка викладається на спеціальний клейовий розчин.

 • . 8

  Необхідно пам’ятати, що обробка керамікою починається з обрамляющего ряду. Вона є самим практичним і довговічним покриттям, а особливо для відкритих балконів. Також можна облаштувати дерев’яна підлога, але такий варіант обробки підійде тільки для утеплених закритих приміщень. Спочатку виготовляється решетування, в осередки якої укладаються листи утеплювача. Зверху робиться настил з дощок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :