Як зробити пісочницю на дачі?

як зробити пісочницю на дачі ?

Вам знадобиться
 • Місце для пісочниці
 • Матеріали
 • Інструменти
 • Пісок
Інструкція
 • . 1

  Ліпити разноформенние пасочки, будувати замки і прокладати тунелі — і все це у дворі власної дачі! Мрія будь-якої дитини. І, як виявляється, втілити цю мрію не так вже й складно. Маючи під рукою елементарні столярні інструменти, дошки і пісок, легко спорудити для своїх улюблених чад місце для ігор і розваг. Крім того, займаючись в пісочниці своїми справами, діти не будуть докучати батькам і відволікати їх від різних дачних турбот.

 • . 2

  Перед тим, як зробити пісочницю на дачі, для неї потрібно вибрати і підготувати місце. Розміри пісочниці можуть бути різними: від одного квадратного метра і більше. Форми теж обмежені лише фантазією того, хто буде її конструювати. Місце ж потрібно підібрати безпечне: далеко від проїжджої частини або триваючої дачної забудови, а також від небезпечних об’єктів, наприклад колодязя, електророзподільного щитка і т. д. Найкраще, якщо місце, де буде розташована пісочниця, буде добре проглядатися. Підготувати ж саму площадку дуже просто: потрібно лише прибрати на ній рослинність і щільно утрамбувати грунт.

 • . 3

  Наступним пунктом в плані того, як зробити пісочницю своїми руками, є підготовка дощок, які будуть каркасом майбутньої конструкції. Це дуже відповідальний етап, так як дошки потрібно ретельно обробити рубанком і не менш уважно зашкурити наждачним папером середньої фракційності. Наждачку найкраще набити на прямокутний брусок. Ретельна підготовка дощок необхідна для подальшого забезпечення безпеки дітей, які в такому разі не зловлять скалку і не травмуються. Верхній край дощок потрібно ще позбавити від гострих кутів за допомогою того ж рубанка. На цьому ж етапі дошки можна розкрити морилкою для їх кращого збереження.

 • . 4

  Далі можна переходити до створення та монтажу каркасу пісочниці. Це, напевно, самий цікавий момент з усіх етапів того, як зробити дитячу пісочницю, адже тут можна проявити власну фантазію. Простіше ж всього зробити квадратний або прямокутний каркас, збивши дошки по краях звичайними цвяхами. Далі каркас укладається на місце пісочниці та на землі окреслюється його контур. По останньому викопується невелика канавка, в яку і поміщається готова конструкція. Грунт навколо дощок після цього ретельно утрамбовується.

 • . 5

  Далі необхідно змонтувати кришку на пісочницю. Її можна збити з дощок або вирізати з великого листа ДСП. Розпланувавши то, як побудувати пісочницю своїми руками, потрібно подбати і про тривале збереження чистоти піску. А без кришки останній дуже швидко забруднитися: в пісочницю завдасть листя з дерев, справляння нужди котики або собачки і т. д. Кришку можна додатково оббити плівкою для запобігання потрапляння на пісок зайвої осадової вологи. Також її можна прикріпити навісами і зробити відкидний, а можна просто використовувати як знімну, для чого зверху приробити зручну ручку.

 • . 6

  А для того, щоб дітям було веселіше грати в пісочниці, можна разом з ними її розфарбувати. І важливо не забути перед тим, як заповнити її піском, просіяти останній через спеціальну сітку. Чистий пісок і різнобарвна пісочниця стануть чудовим подарунком малюкам на весь літній дачний період.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :