Як зробити пластичну операцію і не пошкодувати?

як зробити пластичну операцію і не пошкодувати?

Вам знадобиться
 • Психолог
 • Досвідчений лікар косметолог
Інструкція
 • . 1

  Це раніше з горбинкою на носі, маленькими грудьми, вузькими губами та іншими «недоліками» (на думку їхнього власника) в зовнішності нічого не можна було вдіяти. Сьогодні для вирішення проблеми достатньо мати при собі певну суму грошей, за яку досвідчений хірург погодиться зробити свою роботу. Відкритим при цьому залишається питання про те, як зробити пластичну операцію і не пошкодувати. Всім, хто наважився на подібний крок, рекомендується ретельно обміркувати прийняте рішення і спробувати відшукати першопричину, завдяки якій воно дозріло в голові. З цією метою є сенс звернутися до психолога. Нерідко трапляється, що за здавалося б, банальним прагненням збільшити губи або змінити форму очей стоять серйозні психологічні проблеми, які за допомогою скальпеля ніяк не вирішити. Більш того, «нова зовнішність» може принести розчарування внаслідок того, що не зможе стати виходом із цих самих проблем.

 • . 2

  Важливо ретельно вибирати представників естетичної медицини і зупинятися тільки на найвідповідальніших. Їх відрізняє від всіх інших то, як готують до операції вони своїх клієнтів: у загальному випадку робиться все можливе, щоб останні залишилися задоволені, навіть якщо для цього потрібно відмовити їх від операції і випустити з рук значну суму грошей. Ці ж фахівці можуть підказати, як підготувати дитину до операції в разі необхідності проведення такої. У передових центрах естетичної хірургії пропонують послугу комп’ютерного моделювання обличчя. Завдяки цьому можна на фото побачити, як виглядатиме людина після тієї чи іншої операції. Люди знаючі радять таке фото робити в обов’язковому порядку, брати його з собою і давати собі хоча б тиждень, щоб переконатися в тому, що бажання бути схожим на особистість зі знімка не є спонтанним.

 • . 3

  Переконавшись у тому, що ризик виявитися розчарованим після проведеної «пластики» практично дорівнює нулю, можна підписувати договір про надання відповідної медичної послуги. І не забути зажадати надання інформації про те, як підготуватися до операції, щоб все пройшло належним чином. У разі, коли під скальпель відправляється маленький пацієнт, цей момент є особливо важливим. Слід заздалегідь обговорити з лікарем, яким чином слід пояснювати дитині необхідність лягти в лікарню. Ситуація непроста, так як роблять операцію дітям за наполяганням їх батьків або опікунів. Самі маленькі пацієнти, як правило, міняти свою зовнішність не прагнуть.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :