Як зробити поліцейський розворот?

як зробити поліцейський розворот?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Автомобіль
 • Помічник
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні багато автолюбителів мріють навчитися робити так званий поліцейський розворот. Але що насправді він собою являє? Напевно всі дивилися американські бойовики, де поліцейські в гонитві за злочинцем здійснюють найрізноманітніші маневри на дорогах на своєму транспорті. Одним з таких маневрів і є так званий поліцейський розворот.

 • . 2

  Отже, як зробити розворот такого плану? Все насправді дуже просто. Автомобіль спочатку повинен розвернутися приблизно на 180 градусів, а потім також швидко розгорнутися задом назад. Що стосується самого автомобіля для такого розвороту, то в першу чергу він повинен бути оснащений справним ручником і гальмами. Краще тренування проводити взимку і в малолюдних місцях, щоб не приковувати увагу людей.

 • . 3

  Для того щоб зрозуміти, як зробити поліцейський розворот, деякі спочатку їздять удвох — один викручує кермо, а інший працює зі зчепленням. Насправді все набагато простіше. У першу чергу слід розігнатися на рівній дистанції приблизно до 100 — 120 км / год, а потім різко вивернути кермо і одночасно вичавити зчеплення. У цьому випадку, як кажуть, особливо важливо показати машині, куди їхати далі. Деякі автолюбителі стверджують, що при цьому маневрі використовувати гальмо зовсім необов’язково.

 • . 4

  Але, як робити поліцейський розворот і не користуватися гальмом? Найімовірніше, необхідно цю процедуру добре відпрацювати. Тепер повертаємо на 180 градусів і їдемо задом назад близько семи секунд. Швидкість на даному етапі складає близько 70 км / ч. Викручуємо кермо вліво одночасно з ручником. Якщо вчасно не зняти машину з ручника, найімовірніше вона покотиться назад. Потім знову включаємо першу передачу і їдемо як звичайно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :