Як зробити приклад для рушниці: інструкція

як зробити приклад для рушниці : інструкція

Вам знадобиться
 • Тверда деревина
 • Фотографії прикладів
Інструкція
 • . 1

  Дуже багато мисливців завжди цікавилися про те, як зробити приклад для рушниці самому. Зробити його нескладно, хоча будуть потрібні певні зусилля і вправність. Багатьом здасться, що в кустарному прикладі немає нічого хорошого, але як же приємно, коли він був зроблений власними руками.

 • . 2

  Для початку потрібно визначитися з розмірами приклада. Він не повинен бути занадто великий або маленький. Варто спершу підігнати ложу під себе, щоб тримати рушницю було максимально зручно. Тим більше що від цього залежить не тільки зручність користування зброєю, але і його точність. Необхідно виміряти все до останнього сантиметра і постаратися уявити собі, як зброя буде триматися в руках. Завдання це не настільки складне, наприклад, як зробити рушницю для полювання, так що кожен зможе спробувати свої сили в цій справі.

 • . 3

  Коли з розрахунком розмірів буде закінчено, потрібно знайти відповідний матеріал для приклада. Краще всього вибрати тверді види деревини, так як виглядає вона більш ніж приємно, і користуватися нею набагато зручніше. Після цього потрібно починати робити форму, яка буде до душі. Перед цим варто подивитися фотографії різних прикладів, щоб визначитися точно з тим, як він буде виглядати. Коли буде зроблена з шматка дерева потрібна форма, її потрібно як слід відполірувати і покрити лаком, щоб позбавити ложу від нерівностей і дефектів.

 • . 4

  Для того щоб дізнатися, як зробити саморобну рушницю, потрібно приготуватися до деяких складнощів. По-перше, робота ця дуже складна, якщо не розуміти елементарного будови будь-якої вогнепальної зброї. По-друге, є ймовірність зробити роботу неякісно і в підсумку поранитися при використанні такого агрегату. По-третє, потрібний матеріал для подібних експериментів дістати дуже складно, а підручні матеріали для цього не підійдуть, так що навіть не варто думати про те, як зробити рушницю з дерева, так як з цього нічого путнього не вийде.

 • . 5

  Єдиним «зброєю» подібного типу може бути іграшкову рушницю, яке буде стріляти гумками і зможе здорово позбавити будь-якої дитини. Є дуже багато всіляких способів, як з паперу зробити рушницю, тому можна скористатися будь-яким з них. Стріляти воно буде досить далеко і точно. Головне, щоб дитина, якій в руки потрапить ця іграшка, не потрапив їм комусь в око, адже це може призвести до великої біди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :