Як зробити прості малюнки на нігтях голкою?

як зробити прості малюнки на нігтях голкою?

Вам знадобиться
 • Лак для нігтів різних кольорів
 • Голка або зубочистка
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Доглянуті руки — обличчя жінки. Особлива увага приділяється нігтям. Коли нігті покриті кольоровим лаком, вони привертають увагу. Але якщо на них ще присутній який або малюнок, то складно відірвати погляд від такої краси. Щорічно стає все більше і більше різних видів манікюру. Французьким манікюром сьогодні абсолютно нікого не здивуєш, та й нігтями, пофарбованими в однотонний лак, теж.

 • . 2

  Але кілька разів на місяць відвідувати салон з метою зробити манікюр і нафарбувати нігті лаком може собі дозволити не кожна жінка. Тому робити малюнки на нігтях в домашніх умовах — справжній порятунок для модниць, бажаючих постійно виділятися з натовпу. Тому як вдома ви можете творити зі своїми нігтями що хочете і хоч кожен день.

 • . 3

  Для того, щоб почати прикрашати свої нігті візерунками потрібні наступні пристосування: лаки для нігтів різних кольорів, голка або зубочистка, терпіння, ну і ваша фантазія. Принцип створення візерунків полягає в наступному: ви покриваєте нігті лаком; не давши йому висохнути, наносите зверху краплі лаку іншого кольору і далі рухами в різні сторони розмазуєте їх голкою. Кількість нанесених крапель, а також кількість штрихів, зроблених голкою, повністю залежить від вашої фантазії і від того візерунка, який ви хочете отримати.

 • . 4

  Розглянемо кілька прикладів найпростіших малюнків на нігтях голкою. На ніготь нанесіть товстий шар лаку основного кольору. Далі візьміть лак іншого контрастного кольору і акуратно поставте три крапки, наприклад, по лівому краю нігтя. За допомогою голки проведіть суцільну хвилясту лінію через всі точки. Малюнок готовий. Для нанесення точок не обов’язково використовувати лак одного кольору, наявність декількох кольорів вітається.

 • . 5

  Покрийте ніготь лаком основного кольору. Далі візьміть два лаку контрастних кольорів і нанесіть вертикальні смужки в центрі нігтя. Далі за допомогою голки проводите горизонтальні лінії на необхідній відстані один від одного. Будуть лінії мати один напрям або кілька вирішувати тільки вам.

 • . 6

  Їли ви збираєтеся робити прості малюнки, то розташовувати їх можна на кожному нігті, в той час як більш складні візерунки чудово виглядають тільки на одному пальці. Малюнки можна декорувати блискітками, стразами та іншими аксесуарами. І найголовніше вірте у свої сили і все у вас обов’язково вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :