Як зробити просту альпійську гірку?

як зробити просту альпійську гірку ?

Вам знадобиться
 • Підготовка
 • Оформлення
 • Рослини
Інструкція
 • . 1

  Альпінарій являє собою насип, яка засаджена альпійськими рослинами. Це можуть бути низькорослі густі чагарники та дерева, а також різна трава. На гірках часто садять низькорослу вербу і едельвейс. Альпінарій необхідно облаштовувати на відкритому місці, щоб рослини отримували велику кількість сонячних променів. Потрібно заздалегідь продумати, які рослини будуть прикрашати альпійську гірку. Для якісного облаштування альпінарію необхідно підготувати підставу. Спочатку потрібно вирити неглибокий котлован в місці, де буде розташована красива альпійська гірка. Дно котловану засипається дренажної сумішшю. Потім необхідно насипати шар піску, а зверху засипається шар родючого грунту. У грунт бажано додати мінеральні поживні добавки.

 • . 2

  Підготовлену гірку необхідно красиво оформити. Для прикраси альпінарію зазвичай використовуються природні камені, які підбираються відповідно до розміру гірки. Великі камені не варто використовувати в оформленні невеликого альпінарію. Камені можна викладати в найрізноманітнішому порядку. Їх можна розташувати кам’яними рядами, щоб вийшла акуратна проста альпійська гірка, а можна створити цілу композицію. Часто камені викладаються в кілька ярусів, але обов’язково потрібно залишити місце для рослин між валунами.

 • . 3

  Вибір рослин є основним моментом в облаштуванні альпінарію. Вони повинні дійсно прикрашати гірку. Бажано висаджувати низькорослу траву, яка буде покривати землю розкішним густим килимом. Відмінно підходять для альпінарію фіалки, проліски, нарцис, незабудка і примула. Також альпінарій можна прикрасити невисокими багаторічними чагарниками. Це може бути ялівець, тис, верес і барбарис. Рослини необхідно висаджувати в підготовлену, ретельно очищену від бур’янів, а головне добре удобрений землю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :