Як зробити пугало на город: інструкція

як зробити пугало на город : інструкція

Вам знадобиться
 • Брус
 • Мішок
 • Тирса
 • Солома
 • Старий одяг
Інструкція
 • . 1

  Історія городнього лякала йде корінням глибоко в минуле. У давні часи його встановлювали не стільки для захисту городу від пернатих шкідників, скільки для відлякування злих духів в якості оберега. На сьогоднішній же день у нього залишилася лише прикладна функція.

 • . 2

  Якщо крилаті розбійники докучають своїми нальотами і знищують старанно вирощується врожай, значить, настав час задуматися над тим, як зробити пугало на город. Зробити це не буде складно, навіть для того, хто ніколи в житті не тримав у руках ніяких інструментів. Для початку, необхідно підібрати два бруски, двох з половиною метрів і одного метра завдовжки, які послужать скелетом майбутнього сторожу.

 • . 3

  Після цього, належить виготовити голову. Для цього можна використовувати невеликий мішок від цементу чи борошна, який набивається соломою, старими ганчірками або поролоном. Так, як відлякати птахів з городу буде не так вже й просто, якщо голова буде без обличчя, необхідно його намалювати маркером. Замість очей краще пришити блискучі гудзики. Після цього, голову слід закріпити на довгому бруску, просунувши його всередину і закрутивши дротом.

 • . 4

  Потім, до довгого бруска потрібно прибити цвяхами або прикрутити саморізами другий брусок, щоб вийшов хрест. Тіло лякала складатиметься зі старої яскравого одягу і тирси. Так, як використовувати тирсу в городі прийнято як утеплювач, проблем з їх пошуком виникнути не повинно. В іншому випадку, наповнювачем послужить солома або ж старі ганчірки. Наряджати лякало зручніше вже закопаним, але спершу, необхідно протягнути довгий брусок в штанину штанів, приготованих для лякала. Потім, довгий кінець можна закопати на 30 — 40 сантиметрів на атакується ділянці.

 • . 5

  Щоб брусок швидко не згнив, необхідно подумати над тим, як зробити полив на городі таким чином, щоб нога лякає не сиріли. Після цього, слід зав’язати штанини на кінцях і щільно набити тирсою або стружкою. В якості верхнього одягу, добре послужить куртка на блискавці або сорочка. Її необхідно застебнути і також набити стружкою. Найкраще, якщо нижній край сорочки пришити до штанів, а рукава зав’язати. Руки можна зробити з набитих соломою рукавичок.

 • . 6

  Спорудити лякало набагато легше, ніж дізнатися, як осушити город, але не варто розраховувати на ідеальний результат від його використання. Птахи незабаром зрозуміють, що лякало не заподіє їм шкоди, і відновлять свої нальоти. Для того, щоб від лякала був тривалий ефект, необхідно прив’язати до його рук пластикові пляшки, щоб вони звисали вниз і гойдалися від вітру, рух пляшок відлякає птахів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :