Як зробити раковину на дачі своїми руками?

як зробити раковину на дачі своїми руками?

Вам знадобиться
 • Пластик
 • Самонарізи
 • Гофра
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж робити раковину на дачі, потрібно визначить її місце розташування. Вона повинна знаходиться безпосередньо в будинку або ж вона буде на вулиці, і відповідно з цим прокладати труби для стоку води. Найпростіше це зробити раковину на вулиці. Для цього вам знадобиться сама раковина, як вибрати раковину серед безлічі моделей і форм, представлених в магазинах? Найбільш практична раковина для дачі — зроблена з пластику або ж з металу. Так як фаянсові раковини на дачі не дуже практичні, володіють великою вагою і при необережному поводженні її можна розбити. Якщо не влаштовують промислові раковини, можна зробити раковину самостійно. Як зробити раковину в цьому випадку — матеріал може бути будь-яким, склотканина, полімерні матеріали, і навіть з дерева, все тільки лише обмежується фантазією.

 • . 2

  Раковину за допомогою саморізів можна прикрутити до паркану. Зверху раковини кріпиться бачок для води з краном або ж звичайний умивальник подшібала. Знизу раковини кріплять звичайну гофру, і вода буде просто стікати на землю. Але можна і прокласти труби, для відведення води, на ділянці викопується неглибока траншея з ухилом, в неї укладаються з’єднані між собою труби. Один край труби за допомогою гофри з’єднується з раковиною, другий виводиться в неглибоку яму або просто залишається небагато виставляється назовні з траншеї. Можна поставити раковину і де ні будь на ділянці, в цьому випадку потрібно з дерева для неї зробити остов, на якому вона буде кріпитися краями. Дерево попередньо потрібно обробити засобами проти гнилизни і грибка. А ще краще зробити підставу раковини з полікарбонату. При такому способі установки раковини обов’язково потрібно робити відвід води, щоб вона не накопичувалася в місці установки раковини. Труби для стоку можна брати звичайні пластикові, діаметром 50 мм. Замість звичайного зливу можна зробити спеціалізований септик з фільтруючою системою.

 • . 3

  І нарешті, найзручніший спосіб це встановити раковину всередині будинку. Як зібрати раковину в будинку — найкраще закріпити її на спеціалізовану тумбу для раковини. Знизу раковини необхідно вставити гофру, яку з’єднують з трубою. Для труби в стіні будинку робиться отвір, який потім після монтажу труби, запінюється монтажною піною. Труби так само точно як і в перших випадках прокладаються під кутом до точки зливу. Слід врахувати, чим далі від раковини планується зробити стік води, тим більший ухил труб потрібно робити. Інакше вода та інші відходи будуть застоюватися в трубах що рано чи пізно призведе до засмічення труб. Як прочистити раковину в цьому випадку? Можна спробувати використовувати в цьому випадку різні хімічні засоби, наприклад кріт. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці як його застосовувати. Якщо це не допомогло, можна спробувати сантехнічний трос для прочищення труб. Трос розмотується і одним кінцем, крутять рухами проштовхується всередину труби. Повторюється така процедура до видалення засмічення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :