Як зробити рамку для тексту в Ворді?

як зробити рамку для тексту в ворді?

Вам знадобиться
 • Ворд
 • Текст
 • Рамка
 • Таблиця
 • Абзац
Інструкція
 • . 1

  Ворд (або Word) — найпопулярніший комп’ютерний продукт, про який чув кожен. Але не всім Ворд потрібен, а придасться він тим, чия робота пов’язана з комп’ютером, з написанням текстів і з подальшою роботою з ними. Потрібно відзначити, що Ворд також називають текстовим редактором, в якому не тільки можна надрукувати текст, але і відформатувати його, наприклад відрегулювати шрифт, вибрати розмір букв, вичинити слова будь-яким кольором, можна створити різні стилі, вставити малюнки, посилання для переходу в інтернет і багато іншого. Можна зробити рецензування документа, написати макроси, це вже дещо складніше, ніж просто вбити текст. А починати вивчення такої програми, як Ворд, краще за все з чого-небудь простіше. У цій статті розглянемо, як надрукувати текст, і як в Ворді зробити рамку для тексту.

 • . 2

  Перш ніж починати набирати текст, потрібно запустити Ворд на комп’ютері. Для цього слід натиснути на «Пуск», який розташований в лівому нижньому кутку екрана, далі слід натиснути на всі програми, вибрати основні, потім натиснути на Microsoft Office, і з усіх продуктів Office вибрати Ворд, чи правильніше буде Microsoft Word. Запуск Ворда — це не складна справа, і вся подальша робота починається саме з цього. Після запуску програми перед користувачем відкриється порожній білий аркуш, у верху програми розташовані різні меню, за допомогою яких можна буде надалі форматувати текст. Отже, на цьому білому аркуші можна писати будь-які слова і пропозиції, натискаючи по клавіатурі комп’ютера. Для наочного прикладу потрібно написати текст, хоча б три-чотири рядки.

 • . 3

  Припустимо, що текст уже готовий, і тепер перейдемо до найцікавішого. Розглянемо, як зробити рамку для даного тексту. Для цього потрібно на верхньому меню вибрати вкладку «Розмітка сторінки». У цій області можна вибирати кольори тексту, регулювати відступи від країв документа, задавати орієнтацію сторінок, задавати відступи і інтервали між абзацами, а найголовніше, що тут знаходитися підрозділ «Межі сторінок», за допомогою якого слід додавати рамку. На вкладці «Межі», можна буде вибрати тип кордонів, наприклад, рамка, тінь або об’ємна кордон — це найбільш популярні види кордонів для вордівських документів. Відкривши меню «Межі сторінок», можна буде регулювати межі і рамки не тільки сторінок, але і їх окремих елементів, тобто абзаців.

 • . 4

  Припустимо, що рамка потрібна тільки для одного з абзаців. Для цього потрібно виділити в самому Ворді потрібний абзац, і у вкладці «Межі» варто вибрати тип «Рамка» і застосувати його до абзацу, тоді Ворд сам помістить вказаний абзац у рамку. Крім того, можна також задати ширину і колір рамки, це робиться в цьому ж меню. Також у розділі «Межі сторінок» є поле «Сторінки», про який теж слід знати. Саме тут можна застосувати рамку до всього документа, або задати кількість сторінок, які важливо помістити в рамку. І, до речі, в параметрах даного поля можна задати відстані рамки від кордонів всього вордовского документа. Таким чином, розглянутий спосіб, як зробити рамку в Ворді. Краще кілька разів спробувати зробити такі дії, щоб руки самі запам’ятали, як вставити рамку, і щоб дії стали машинальними.

 • . 5

  Крім знань, як вставити рамку в текст через меню «Розмітка сторінок», потрібно знати ще кілька інших способів. Наприклад, якщо заздалегідь відомо, що в рамку потрібно вставити одну пропозицію, то набагато простіше буде зробити наступним чином. Зайти в меню «Вставка» і там вибрати «Таблиця». Потім буде потрібно вибрати кількість рядків і стовпців, але так як це рамка, то до неї підійде один стовпець і один рядок. Виділяючи область 1 х 1, Ворд сам вставить в документ один рядок таблиці. Натиснувши всередині на цю таблицю, можна сміливо вводити текст, а виглядати буде, що даний текст уже в рамці. Крім того, натиснувши на краю рамки лівою кнопкою миші, при цьому не відпускаючи палець, можна відрегулювати висоту і довжину рамки. Таким чином, якщо для тексту потрібна звичайнісінька рамка, то простіше буде вставити таку легко регульовану таблицю.

 • . 6

  Але і це ще не все. Ворд надає своїм користувачем безліч інструментів, як зробити рамку. Повертаємося у вкладку «Вставка», і вибираємо там підрозділ «Фігури», в якому представлений величезний вибір фігур, такі як, трикутнички, зірочки, стрілочки і пр. Наприклад, натиснемо на чотирикутник, тоді з’явитися замість мишки чорний курсів у вигляді плюса. Нічого страшного немає, знаходимо місця куди потрібно вставити чотирикутник, натискаємо на це місце і, тримаючи палець на лівій миші, виділяємо необхідне місце для цієї фігури. Як тільки межі фігури заданий, відкриється меню «Засоби малювання», у форматі якого буде можливість вставити текст прямо в цю фігуру. Також у цьому меню можна задати заливку, фон фігури, повернути її разом з текстом і ще багато всього.

 • . 7

  У будь-якому випадки, варто пробувати і експериментувати, адже без проб і помилок не вийде опанувати такою програмою, як Ворд. До речі, важливо сказати, що в головному меню є кнопка «скасувати введення», що представляє собою синю стрілку, повернену вліво. Або можна натиснути клавіші Ctrl + Z для того, щоб скасувати кілька останніх дій. Якщо не вийшло небудь з першого разу, то натискаємо скасування і пробуємо знову. Оволодіти Вордом не складно, головне, щоб було бажання і час його вивчити, адже тим, хто працює на комп’ютері постійно, і чия робота пов’язана з написанням і форматуванням текстів, така програма, як Ворд, необхідна. Почати її вивчення краще, якомога раніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :