Як зробити ремонт маленької кухні: дизайн-проект

як зробити ремонт маленької кухні : дизайн-проект

Вам знадобиться
 • Стіна
 • Пол
 • Стеля
 • Освітлення
Інструкція
 • . 1

  У багатьох квартирах кухонні приміщення невеликого розміру. Існує багато способів розширення простору, але найоптимальнішим є перепланування. Часто для збільшення кухонного приміщення забирається стіна між вітальнею і зоною приготування їжі. Проріз оформляється аркою або розсувними дверима. Якщо перепланування зробити неможливо, то кухня розширюється візуально. Перед тим як зробити ремонт маленької кухні, бажано скласти дизайн-проект. Стіни в невеликому приміщенні необхідно оформляти у світлих пастельних тонах. Їх можна обробити глазурованою плиткою, яка абсолютно не боїться вологи, а також відмінно очищається від жиру і бруду. Глянсова поверхня буде відбивати світло і зробить приміщення більш просторим.

 • . 2

  Перед початком робіт необхідно підготувати будівельні мішки, так як прибрати після ремонту сміття з їх допомогою набагато простіше. Плитку необов’язково викладати на всіх стінах, а досить обмежитися фартухом. Решта поверхні можна обклеїти шпалерами з дрібним малюнком, який повинен добре відбивати світло. Покриття може бути вініловим або акриловим, але обов’язково вологостійким і миється. Часто для обробки кухонних стін використовуються пластикові панелі. Перед тим як зробити ремонт підлоги необхідно враховувати, що в невеликому кухонному приміщенні буде підвищена прохідність.

 • . 3

  Кращим матеріалом для обробки статевої поверхні є плитка. Інші покриття з часом будуть стиратися, а кераміка має підвищену зносостійкість. Але плитка повинна обов’язково бути зі спеціальним антиковзаючим покриттям. Стеля на кухні можна просто пофарбувати, так як зробити ремонт на дачі потрібно з мінімальними витратами. Фарбу бажано використовувати на основі водної емульсії, але обов’язково миються і глянсову. Кращим способом оформлення стельової поверхні маленької кухні є натяжна стеля. Він відмінно миється, а також добре відбиває світло.

 • . 4

  Важливу роль в дизайні невеликого приміщення відіграє правильне освітлення. Облаштувати освітлення на кухні нескладно, також як зробити ремонт в під’їзді. Не варто використовувати великі люстри, які значно зменшують простір. Бажано оформити стелю вбудованими точковими світильниками, а для відбиття світла на стінах можна повісити кілька дзеркал. Здійснюючи ремонт невеликої кухні необхідно заздалегідь передбачити місце для меблів. Вона повинна бути компактною, але максимально функціональною. На стіни бажано повісити відкриті шафи, які дозволять збільшити вільний простір кухні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :