Як зробити ремонт маленької кухні ергономічно?

як зробити ремонт маленької кухні ергономічно?

Вам знадобиться
 • Досвід професіоналів
 • Фантазія
 • Література по дизайну
Інструкція
 • . 1

  Ремонт в квартирі — це завжди стрес. Справа не тільки в матеріальних витратах і тимчасові незручності. Кожен власник житлоплощі хоче спланувати інтер’єр приміщення так, щоб простір залишалося максимально вільним, але при цьому все необхідне було під рукою. Особливо це стосується кухні — кімнати, в якій сім’я проводить найбільше часу.

 • . 2

  Маленькі кухні — бич багатоквартирних будинків радянської побудови. На площі в кілька квадратних метрів необхідно розмістити меблі і масу побутової техніки полегшує життя. При ретельному плануванні навіть саму тісну кухню можна зробити ергономічною і затишною. Головне, проявити фантазію і не боятися користуватися ідеями тих, хто вже пройшов через аналогічний ремонт квартир і зміг знайти правильне рішення.

 • . 3

  Функціональність: необхідно заздалегідь спланувати розташування побутових приладів і полиць так, щоб все було під рукою. Наприклад, неглибокі навісні шафи досить місткі і дозволяють заощадити місце. Підвіконня можна перетворити на продовження робочої поверхні кухонного столу. Будь кухня повинна бути в першу чергу зручним і безпечним, а значить, раковина повинна бути під рукою, а плиту не варто встановлювати близько розвіваються фіранок.

 • . 4

  Економія місця: сьогоднішній ринок меблів та сантехніки дозволяє підібрати мийку і стіл практично будь-якого розміру і форми. Істотно заощадити місце допоможе трикутна або овальна раковина, вбудована в стільницю. При виборі нового холодильника варто віддавати перевагу вузьким, але високим моделям.

 • . 5

  Поради фахівців: не варто нехтувати порадами людей мають досвід. Дизайнери, будівельники та знайомі зможуть підказати, як зробити ремонт маленької кухні так, щоб вона була зручною, безпечною і красивою. Кожну ідею необхідно приміряти на себе, саме така фільтрація допоможе зупинитися на відповідному варіанті.

 • . 6

  Якою б маленькою і незручною не здавалася кухня, завжди є варіанти, які допоможуть візуально її розширити і зробити ергономічною. Досвід фахівців та фантазія власника — це головні складові успіху наміченого ремонту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :