Як зробити ремонт на балконі: покрокова інструкція

як зробити ремонт на балконі : покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Сміливість
 • Творчий підхід
 • Будівельні інструменти і терпіння
Інструкція
 • . 1

  Ремонт квартири, як правило, починають з далекої кімнати, швидше за все це балкон. Маленька площа, мінімум меблів, максимум простору для фантазії. Якщо це перший ремонт власними руками, балкон — ідеальне місце для тренування. Будь-який процес, особливо творчий, можна розбити на етапи, як зробити ремонт на балконі, можна прочитати в покрокової інструкції.

 • . 2

  Звільнити площу. Оскільки, балкон часто виконує функції складу непотрібних речей, процес звільнення балкона може бути довгим і трудомістким. При цьому, важливість цього етапу важко переоцінити, пропустити його просто неможливо. До звільнення площі, відносимо і зняття старих оздоблювальних матеріалів (шпалер, дощок, пластики і т. п.).

 • . 3

  Уважно оглянути конструкції. Особливу увагу слід приділити несучих елементів, при виявлення серйозних ушкоджень, ремонт слід призупинити і викликати фахівців, так як зробити хороший ремонт на балконі з поганим підставою просто нереально. Якщо ж з несучими конструкціями все гаразд, можна продовжувати роботу.

 • . 4

  Зашпаклювати дрібні тріщини і сліди кріплення старих меблів. Бажано використовувати якісні будівельні матеріали, шпаклівку краще наносити із застосуванням армировочной сітки. Від якості шпаклювальних робіт, залежить остаточна краса і довговічність ремонту, надійність кріплення нових меблів та інших аксесуарів.

 • . 5

  Оздоблювальні матеріали. Коли ставиться питання, як зробити ремонт в дитячій, відповідь очевидна: найбезпечніші та екологічно чисті матеріали. Економія на здоров’ї неприпустима ні в якій кімнаті! Повітря через балкон циркулює по квартирі, велику кількість часу діти можуть проводити саме на балконі. Оздоблювальні матеріали балкона, не повинні накопичувати пил і, тим більше, виділяти шкідливі речовини при нагріванні.

 • . 6

  Інтер’єр балкона. Приміщення не велике, але його дизайн повинен підкреслювати загальний інтер’єр квартири. Балкон, як правило, перша кімната для ремонту, від його обстановки може залежати, як зробити ремонт в передпокої або залі. Тут можна розмістити зручні крісла та чайний столик, можна прикрасити стіну картинами, тобто, фантазії є простір розгулятися.

 • . 7

  Іноді, балкон може виконувати функції спальні. Наприклад, у спекотні літні ночі, дуже приємно поспати на прохолодному балконі. У цих кімнатах, є щось спільне: особливе призначення, екологічність матеріалів, скромність обстановки. Знаючи порядок проведення ремонту на балконі, легко з’ясувати, як зробити ремонт у спальні.

 • . 8

  Ремонт своїми руками — це завжди приємно і красиво, тільки так можна вкласти у власну квартиру частинку себе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :