Як зробити ремонт на дачі без затрат?

як зробити ремонт на дачі без затрат?

Вам знадобиться
 • Фарба
 • Самоклейка плівка
 • Стельові панелі
 • Клей
 • Поліетиленова плівка
 • Кисті
Інструкція
 • . 1

  Хочеться, щоб не тільки в міській квартирі, а й на дачі було красиво. Ось як зробити ремонт на дачі без особливих витрат і клопоту: — спочатку потрібно визначити «фронт робіт»; — потім скласти список необхідних справ і того, що потрібно купити; — подивитися, на чому можна заощадити, а на чому цього робити не слід; — порахувати фінансові витрати і прикинути кількість часу, необхідне для ремонту.

 • . 2

  Наприклад, якщо на дачі є цегляна білена піч і з її щілин почав просочуватися дим, потрібно їх терміново закрити, тут без її ремонту не обійтися. Для цього необов’язково терміново бігти в магазин витрачати накопичення. Можна відправитися до найближчих кар’єрів або ставків за глиною. Хоча в деяких і на городі, прямо під ногами, лежить цей необхідний будівельний матеріал. Її розводять у невеликій кількості води і замазують щілини і фасад печі. Після висихання піч можна побілити крейдяний побілкою на столярному клеї. Якщо на дачі підлогу вимагає фарбування, то можна купити фарбу і оновити його цим недорогим способом.

 • . 3

  Фарба стане в нагоді і при вирішенні питання про те, як зробити ремонт в під’їзді. Підходящої фарбою можна дати стінам друге життя. Білою масляною фарбою покривають підвіконня в 1 — 2 шару. Потім миються вікна, і під’їзд виблискує новизною і чистотою. Говорячи про те, як зробити ремонт маленької кухні, слід сказати, що на оновлення цього приміщення взагалі може піти мінімум коштів. Якщо кухонні меблі з часом потріпалася, то її можна обклеїти самоклеющейся плівкою. Зараз продається плівка всіляких малюнків і відтінків, коштує вона в середньому 400 рублів за 10 квадратних метра. Можна обклеїти меблі, двері під мармур, дерево, зробити кухонні предмети в золотом, рожевому кольорі. Стеля оклеивается недорогими пластиковими або пінопластовими панелями. З підлогою ще простіше — недорогий лінолеум, і підлога стане як новенький.

 • . 4

  Перед тим як почати фарбувати на кухні стіни або обклеювати їх миючими шпалерами, потрібно подумати, як прибрати після ремонту. Якщо заміна підлоги не планується, то його потрібно гарненько вкрити целофаном, якщо й оновлення предметів меблів не входить у плани, то їх потрібно винести або так само щільно вкрити. Масляну фарбу, що потрапила на підлогу або меблі, відтирають розчинником. Після чого всі миється теплою водою з невеликою кількістю мила або порошку і ополіскується чистої водичкою.

 • . 5

  Якщо постало питання про те, як зробити ремонт підлоги, то крім лінолеуму на нього можна настелити модний зараз ламінат. На підлогу стелиться спеціальна підкладка і рівно стик в стик укладається ламінат. Можна укласти на підлогу і паркет, але доглядати за ним складніше: потрібно в міру зносу циклювати і покривати лаком. Маловитратних варіантів ремонту безліч. Кожен зможе вибрати той, який припаде до душі і по кишені.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :