Як зробити ремонт на кухні без допомоги фахівців?

як зробити ремонт на кухні без допомоги фахівців?

Вам знадобиться
 • Рішучість
 • Творчий підхід
 • Будівельні інструменти
Інструкція
 • . 1

  Ремонт, це слово викликає суперечливі емоцій, ми представляємо красу, після ремонту і бруд, під час нього; відчуваємо естетичне задоволення, милуючись кімнатою, і важка праця, втілюючи фантазії в життя. Крім того, ремонт пов’язаний з досить великими фінансовими витратами. Хоча завжди є можливість мінімізувати витрати, наприклад, зробити ремонт власними руками.

 • . 2

  Задоволена нескладна кімната для не професійних ремонту — кухня. Прочитавши декілька порад про те, як зробити ремонт на кухні, можна приступати. По-перше, потрібно набратися рішучості та сміливості. Психологічний аспект дуже важливий, парою, початок, а головне рішення про початок ремонту, вимагає найбільше зусиль. Заручитися підтримкою сім’ї, теж дуже важливо, так як і заздалегідь спланувати план ремонту.

 • . 3

  Необхідно звільнити кімнату від меблів і старих оздоблювальних матеріалів. Досить трудомісткий процес, але його виконання просто необхідно. Тільки після звільнення кімнати від зайвих предметів і зняття шпалер (пластика, плитки і т. п.), можна обстежити стіни на предмет тріщин і руйнувань. Якщо виявлені серйозні пошкодження несучих конструкцій, обов’язково зверніться до фахівців.

 • . 4

  Так як зробити дешевий ремонт можна тільки самостійно, на наступному етапі приступаємо до шпаклівки стін. Необхідно вибрати якісний шпаклювальний матеріал і замазати всі дрібні тріщини і отвори, для міцності можна застосувати спеціальну армуючу стрічку. Після шпаклівки, потрібно визначитися з матеріалом обробки стін і стелі, від цього залежать подальші дії.

 • . 5

  Оздоблення стін. Якщо в якості оздоблювального матеріалу обраний пластик, потрібно набити дерев’яні бруски або спеціальний профіль, потім зашити стіни пластиковими листами. В іншому випадку (плитка, шпалери, фарбування), необхідно ретельно поштукатурити поверхні, для цього можна написати заяву в ЖЕК. Як написати заяву на ремонт відомо всім, питання, коли його виконають? Краще вибрати шпалери або плитку, і самостійно поштукатурити стіни.

 • . 6

  Вибір меблів. Після оздоблювальних робіт, можна зняти точні мірки кімнати, виходячи з цього вибрати меблі. При добірці кухонних меблів приділяйте увагу не тільки її красу, а й практичності, а головне екологічності. Меблі з справжнього дерева не виділяє шкідливих речовин, створює приємний і багатий інтер’єр, відрізняється надійністю і довговічністю. Не варто економити на власному здоров’ї, натуральні матеріали, особливо на кухні, дуже важливі.

 • . 7

  Як зробити ремонт в кімнаті-кухні вже зрозуміло. Впевненість у власних силах, дизайнерський підхід і наполегливість — основа будь-якого ремонту. Виконаний власними руками, він зможе кілька років радувати не тільки своє красою, а й бути предметом особистої гордості. У ремонт вкладається душа, мудрість і практичні навички, в оформлення інтер’єру виражаються особистісні якості господаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :