Як зробити ремонт на лоджії?

як зробити ремонт на лоджії ?

Вам знадобиться
 • Будівельні матеріали, гіпсокартон, комплектуючі та інші
 • Строітеьние інструменти, шуруповерт та інші
Інструкція
 • . 1

  Ремонт лоджії — підготовка до ремонтних робіт. Лоджія — для когось місце, де можна зберігати якісь непотрібні речі або сушити білизну, для деяких це можливість зробити затишну зону в квартирі, де можна відпочити. Але як би там не було, слід завжди пам’ятати, що лоджія — це, перш за все, частина квартири і будинки і тому треба з усією серйозністю поставитися до її благоустрою та перевтілення. Будівельні роботи іноді вимагають втручання професійних будівельників, техніки та участь людей, які змогли б якісно облаштувати ваш інтер’єр, тобто, дизайнерів. Але професіоналів запитують, коли роблять ремонт квартир, проте облаштувати лоджію можна і самостійно, не докладаючи для цього якихось надмірних зусиль.

 • . 2

  Їли ви зважилися на те, щоб своїми силами перетворити вашу лоджію в багатофункціональне і комфортне приміщення, яке додасть особливий шарм і комфорт вашому житлу, тоді вам як мінімум слід дотримуватися певних етапів ведення робіт. Демонтаж і усунення пошкоджень. Тобто, провести підготовчі роботи по зняттю старої обшивки, словом все відкрутити, відламати і винести на сміття, не порушуючи при цьому несучих конструкцій будівлі та комплектації лоджії. Перевіряємо наявні руйнування, наприклад, тріщини, щілини і так далі, у разі наявність таких їх треба закрити.

 • . 3

  Продовжуючи відповідати на питання, як зробити ремонт на лоджії своїми руками, переходимо до наступного пункту. Для проведення оздоблювальних робіт на лоджії, слід підібрати відповідні матеріали. Для теплоізоляції приміщення можна використовувати мінеральну вату або, пінополістерол. Для обробки парапету використовуємо сайдинг, декоративні панелі. Буде потрібно листи гіпсокартону вологостійкі, поліетиленова плівка, монтажна піна, саморізи, і шуроповерт. Маючи все необхідне під рукою, починаємо роботу. Визначаємося, що саме хочемо отримати в кінцевому результаті — міні спортзал, квіткова галерея або майстерня для художника.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :