Як зробити ремонт своїми руками в квартирі-студії?

як зробити ремонт своїми руками в квартирі-студії?

Вам знадобиться
 • Передпокій
 • Вітальня
 • Спальня
 • Кухня
 • Зонування
Інструкція
 • . 1

  Сучасна квартира-студія є просторим приміщенням, в якому можна втілити ексклюзивний вишуканий інтер’єр. Така квартира ідеально підійде для молодої сімейної пари. У студії відсутні всі внутрішні стіни, крім туалету і ванни. Тому в першу чергу необхідно розділити простір на функціональні зони. Залежно від площі приміщення можна виділити передпокій, вітальню, кухню і спальню. Оформлення та ремонт передпокої не викликають труднощів, так як у звичайних квартирах вона теж відкрита. Але в студії передпокій є також місцем зберігання, так як саме тут розміщуються вбудовані шафи або маленька гардеробна. Шафи обов’язково потрібно передбачити заздалегідь, перед тим як зробити ремонт своїми руками. У них будуть зберігатися верхній одяг, взуття, а також різні аксесуари. Щоб відвернути увагу від великогабаритних меблів, дверцята вбудованих шаф роблять дзеркальні.

 • . 2

  Зона вітальні зазвичай оформляється кріслами і диваном. Меблі не повинна бути об’ємною, тому що більша меблі займає багато простору. Для студії ідеально підійдуть невеликий диван або кушетка, які виготовлені з легкого міцного матеріалу. У просторих приміщеннях вітальня є окремою функціональною зоною, а в невеликих кімнатах поєднується зі спальною або робочою. Необхідно заздалегідь продумати розташування телевізора і аудіотехніки. Перед тим як зробити ремонт в квартирі, потрібно прокласти всі необхідні кабелі. Для оформлення стін бажано використовувати нейтральні відтінки. Освітлення бажано зробити не пряме, а відбите від поверхонь.

 • . 3

  У просторій кімнаті спальна зона облаштовується повноцінної ліжком, яка захищається від решти простору скляною перегородкою або дзеркальним двостороннім шафою. Спальню можна також відокремити за допомогою великого акваріума або прозорого стелажа з тумбочками і нішами. Освітлення в спальній зоні бажано зробити подвійне. Для читання освітлення має бути яскравим і інтенсивним, а для відпочинку потрібен приглушений і розсіяне світло. Про правильне освітленні необхідно пам’ятати також, перед тим як зробити ремонт у ванній. Світло має бути яскравим і спрямованим, тому часто у ванній присутні основний світильник і джерело світла над дзеркалом.

 • . 4

  Для оформлення кухонної зони використовується мінімум меблів і побутової техніки. Вся техніка і меблі повинні бути вбудовуються, тому що такі предмети менше впадають в очі. А також вся обстановка кухні повинна бути дуже функціональною. Кухня в студіях зазвичай невелика, тому для розміщення кухонного начиння можна використовувати полички на стінах. У студії запахи кухні швидко поширюються по всьому приміщенню, тому плиту необхідно обладнати потужною витяжкою. Кухонну зону часто облаштовують на невеликому подіумі. Перед тим як зробити ремонт потрібно враховувати, що колір стін і підлоги повинні відрізнятися від решти оформлення. Інакше створиться враження громадської їдальні.

 • . 5

  Існує багато способів розділення приміщення на функціональні зони. Можна оформити стіни і підлоги в різні кольори, але відтінки необхідно підбирати в одній колірній гамі. Переходи повинні бути м’якими і плавними або приховані різними предметами меблів і декору. Відмінним способом поділу простору є облаштування подіумів, а також різних багаторівневих стель. У різних зонах можна використовувати різні підлогові покриття. Часто зони розділяються різними складними ширмами, декоративними перегородками і текстильними фіранками. Головне, щоб вони були легкими і вільно пересувалися на інше місце.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :