Як зробити ремонт у гуртожитку без великих витрат?

як зробити ремонт в гуртожитку без великих затрат?

Вам знадобиться
 • Шпаклівка
 • Штукатурка
 • Ламінат
 • Вінілові шпалери
 • Натяжна стеля
Інструкція
 • . 1

  Гуртожиток має невелику житлову площу, яку потрібно обставити необхідними меблями. Що потрібно зробити, щоб зробити житло більш затишним? Для початку слід звернути увагу на те, як зробити ремонт у гуртожитку, щоб створити затишок і тепло. Для цього буде потрібно провести обробку кімнати, і слід розглянути всілякі варіанти. Гіпсокартон для обробки стін явно не підійде, тому як забирає багато вільного простору.

 • . 2

  Належить скористатися штукатурних і шпаклювальним розчином, завдяки чому, будуть отримані ідеально рівні стіни. Якщо питання вказує на те, як розставити меблі в гуртожитку, то слід звернутися до дизайнера,. який допоможе підібрати і розставити необхідні меблі. Але варто повернутися до ремонту і розглянути хід дій. Після шпаклювання стін, слід наклеїти вінілові шпалери, які чудово виглядатимуть. Далі, встановити натяжна стеля і постелити ламінат. Цей вид обробки вказує на те, як облаштувати кімнату в гуртожитку за короткий проміжок часу, несучи невеликі грошові витрати.

 • . 3

  Якщо розглядати більш детально, у скільки виллється ремонт, то слід враховувати вартість стелі, який обходиться 500 р за один квадратний метр і світильники по 400 р за штуку. Ламінат має вартість 320 р за один метр квадратний, а плінтуса обійдуться 80 р за штуку, розміром 2, 5 м. Вартість шпалер може коливатися, але виходячи з середньої собівартості, можна прийти до висновку. що ціна за рулон в 10 м обійдеться 1000 р. Завдяки цим цифрам, можна зробити висновок, у скільки обійдеться ремонт у гуртожитку, за цінами 2013 м.. Розглядаючи питання, як обставити кімнату в гуртожитку, слід розуміти, що дану задачу професійно може вирішити тільки дизайнер.

 • . 4

  Природно, що можна і самостійно виконати це завдання, покладаючись на свій інтелект. Головне в цій справі, правильно виконати виміри і підібрати всі меблі за заздалегідь прорахованим розрахунками. Якщо питання вказує на те, як оформити кімнату в гуртожитку, то слід звернутися до адміністрації даного гуртожитку, який дасть відповідні документи, які належить заповнити. Природно, якщо мова йде про тимчасове проживання, якщо питання стоїть про покупку даної кімнати, то всі документи оформляються через юстицію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :