Як зробити ремонт у ванній кімнаті за тиждень?

як зробити ремонт у ванній кімнаті за тиждень?

Вам знадобиться
 • Шпатель, і не один
 • Шпаклівка
 • Грунтовка
 • Кахель
 • Панелі
 • Пластикові труби
Інструкція
 • . 1

  Будь-який ремонт вимагає багато сил, терпіння і грошових витрат. Ремонт у ванній не виняток. Дешевше і швидше піде справа, якщо працюють професіонали. Але мало вміти володіти інструментами, потрібен ще грамотний керівник, той хто змушує руки майстра працювати. Краще якщо керівна роль ляже на жіночі плечі. Буде чудово, якщо глава сімейства сам вміє робити все, являє, як зробити ремонт своїми руками, а не наймає робітників з Близького Зарубіжжя. Так надійніше і швидше. Отже з чого все починається? Звичайно ж з підготовки кімнати до ремонту, убирания всього старого, починаючи від меблів і закінчуючи очищенням стін.

 • . 2

  Підготували кімнату? Зробили заміри стін підлоги і стелі? Вирушаємо в будівельний магазин зі списком будматеріалів. Починаємо з самого початку: шпаклівка і грунтовка для вирівнювання стін, шпатель, відра. Краще порадитися з продавцем, який знає, як зробити ремонт. Він підкаже скільки треба шпаклівки. У ванну потрібно брати вологостійку шпаклівку. І не забудьте про підлоги, краще щоб під кахлем було цементну підставу. Вам знадобиться пісок і цемент, керамзит для утеплення підлоги. Адже наступний етап — цементування підлог. Кахель можете купувати відразу, можете поступово, як закінчите зі шпаклівкою і цементом.

 • . 3

  Після будівельного магазину починається основна брудна робота: вирівнювання і цементування підлог, утеплення підлог керамзитом, грунтовка і шпаклівка стін. Але без бруду ви не зрозумієте, як зробити ремонт у ванній. Зробили підлоги: засипали керамзитом, залили цементом — дайте час їм просохнути і приступайте до вирівнювання стін. першим ділом проходимо стіни грунтовкою, даємо їй висохнути і розводимо шпаклівку. Товщина шару залежить від стіни і від якості шпаклівки. Якщо стіни не рівні, шари наносимо побільше. Далі стіни віддаляється линяючи шпаклівка, прибираємо нерівності на стінах і стелі. Прийшов час грунтовки, необхідно прибрати зайву пил. Стіни та підлога готові для кладки кахлю

 • . 4

  Перед покупкою кахлю, не забудьте зробити заміри підлоги і стін, щоб точно розрахувати, скільки кахлю знадобиться. Продумати колір кахлю ви можете вже в магазині, виходячи із запропонованих варіантів. Крім кахлю вам знадобиться: клей, хрестики для рівної викладки, куточки. Для підлоги кахель вибирається міцніше ніж на стіни. Для зручності накладення клею краще придбати спеціальний зубчастий шпатель, їм клей на плитку лягає рівніше. Починаємо викладку кахлю з підлоги. Поверхня плитки покриваємо клеєм не менше як на 80 відсотків, щоб плитка добре трималася. Коли почнете займатися стінами, змочіть їх заздалегідь вологою ганчіркою, щоб клей краще прилипав до стіни.

 • . 5

  Закінчили викладати кахель — прийшла черга робити стелю. Найпростіше — зробити стелю з металевого профілю і пластикових панелей. Це робиться дуже швидко: профіль кріпиться шурупами до стінки на 15 см нижче рівня стелі. Кілька профілів вставляємо в середину конструкції. Вирізаємо панелі по ширині кімнати менше на 3 мм і кріпимо їх до профілю. По краях, у уникнення зазорів, краще пропустити спеціальну пвх-планку. Для того, щоб вогкість не накопичувалася у ванній, в стелі рекомендується встановити вентилятор для витяжки, з’єднавши його з центральним вбудованим повітряним каналом для витяжки. Ось і закінчена основну роботу. Далі займаємося установкою нової сантехніки: ванни, унітазу. Де необхідно, міняємо пластикові труби. Що не передумали? Якщо ні, то автор представила детальну інструкцію: як зробити ремонт в квартирі швидко і просто. При бажанні можна впоратися за тиждень.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :