Як зробити ремонт в гуртожитку і створити затишок у кімнаті?

як зробити ремонт в гуртожитку і створити затишок у кімнаті?

Вам знадобиться
 • Дизайн-проект
 • Матеріал
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Складання дизайн-проекту. Мабуть кожен, хоча б раз у житті, мріяв бути дизайнером інтер’єру. Вирішивши провести ремонт або просто перетворити кімнату, можна сміливо ставити собі залік за професійні здібності, так як зробити ремонт у гуртожитку це багатофункціональний і важке заняття, так як обмеженість у просторі для ремонту є однією з головних проблем. Тому перед тим, як розводити клей для шпалер, треба скласти дизайн майбутнього приміщення. Найкраще розділити кімнату на зони: зона передпокою, кухні, спального місця, місце для ігор, якщо є дитина, або місце для навчання, якщо кімната призначена для студентів.

 • . 2

  Купівля матеріалів та інструментів для ремонту. Про те, як оновити кімнату без ремонту, написано багато книг і посібників. На жаль, навіть у цьому варіанті неможливо обійтися без фінансових витрат. Тому перед тим, як приступити до ремонту або оновленню кімнати, треба зробити приблизний розрахунок — кошторис. Не варто забувати, що для різних зон потрібно різний набір матеріалу. Припустимо, для обідньої зони можна використовувати спеціальні миючі шпалери. Або, щоб розділити одну зону від іншої потрібно штора або розсувна панель. До речі, можна ще зробити один прийом: наприклад, підняти спальну зону на 20 — 30 см над рівнем підлоги або постелити інше підлогове покриття.

 • . 3

  Ремонт. Як знайти майстра по ремонту? Можна розпитати у знайомих, почитати оголошення в газетах та інтернеті. А можна і зовсім обійтися без нього. Зрештою, вчитися ніколи не пізно, а ремонт може стати захоплюючим заняттям. Крім того, відмова від майстра заощадить виділені гроші на ремонт як мінімум в два рази. Так як закінчити ремонт буває складно, головне — це довести розпочату справу до кінця. У цьому мінус самостійного ремонту. Порада: у маленькому приміщенні все має бути функціонально і зручно у використанні. Наприклад, один великий шафа-купе з безліччю відділень може вмістити не тільки одяг, але й іграшки, книги та інші речі. А відкидний столик можна прибирати, коли він не потрібен, щоб звільнити більше простору. Ремонт — корисна річ. Як зробити ремонт в класі? — Таке питання, можливо, стане актуальним для молодої пари, а досвід дозволить не вдарити обличчям в бруд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :