Як зробити ремонт в класі своїми силами?

як зробити ремонт в класі своїми силами?

Вам знадобиться
 • Фарба для стін, підлоги, підвіконь, парт
 • Побілка для стелі
 • Кільця для кашпо
 • Штори на вікна
Інструкція
 • . 1

  Ремонт класу зазвичай проводиться щорічно. Як правило, під час літніх канікул учнів та їх батьків закликають взяти активну участь в ремонті. У наступному навчальному році школярам і вчителям у відремонтованому класі доведеться провести не один день. Щоб оновити інтер’єр класу, незайвим буде заздалегідь дізнатися всі тонкощі питання, як зробити ремонт в класі.

 • . 2

  У всіх громадських місцях робиться ремонт одного рівня. Ті, хто вперше стикається з питанням, як зробити ремонт, в гуртожитку напевно не раз спостерігали за виконанням оздоблювальних робіт. Ніхто не вимагає капітального ремонту приміщення класної кімнати. Буде достатнім лише злегка оновити поверхню стін, підлоги і стелі.

 • . 3

  На жаль, після закінчення навчального року стан класу залишає бажати кращого. Тому питання, як оновити кімнату без ремонту, не є актуальним. Стіни і стеля помітно тьмяніють з часом, а на підлозі стирається частина поверхні і яскравий колір покриття. Навіть протягом одного дня по підлозі проходять тисячі човгає ніг, що вже говорити про цілий навчальний рік.

 • . 4

  Зазвичай староста класу призначає відповідальних за ремонт, які збирають гроші і заздалегідь закуповують всі необхідні оздоблювальні матеріали. Бюджет для ремонту зазвичай досить скромний, тому на порядку денному питання, пов’язане з тим, як знайти майстра по ремонту, навіть не піднімається. Фарба для стін, підлоги, парт і підвіконь, побілка для стелі — ось і весь перелік закуповуваних матеріалів.

 • . 5

  Для фарбування шкільних приміщень існує кілька правил. Колір підлоги і стін повинен бути світлим, щоб інтер’єр не «тиснув» на психіку учнів. Фарбу краще підбирати швидковисихаючу. Ремонтні роботи зазвичай проводяться в серпні, тому до першого числа вересня фарба обов’язково повинна просохнути. На стіни краще наносити матову фарбу, тому що емаль відбиває сонячні промені, що може негативно відбитися на зорі учнів.

 • . 6

  Перед тим як закінчити ремонт, слід приділити увагу навіть незначним деталям в ремонті. До стіни можна приварити кільця під квіткові кашпо. Звисаючі стебла рослин прикрасять інтер’єр класу і створять у ньому особливий затишок. Останній штрих — ніжні шторки на вікнах. Їх необхідно підібрати під колірну гамму всього класу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :