Як зробити ремонт в передпокої: розширюємо простір

як зробити ремонт в передпокої : розширюємо простір

Вам знадобиться
 • Інструменти
 • Шпалери
Інструкція
 • . 1

  Якщо прийнято рішення зробити ремонт у квартирі, то виникає дилема, як робити ремонт. Звичайно, своїми руками зробити все можна набагато дешевше, адже при цьому не потрібно платити за роботу найманої бригаді. Однак, неможливо буде добитися того якості виконаних робіт, яке забезпечать професіонали в галузі ремонту. Матеріал, викладений нижче, допоможе зробити важкий вибір. Тому, якщо стоїть питання, як зробити хороший ремонт, то тут однозначно потрібно скористатися послугами дизайнера і бригади професійних робітників.

 • . 2

  Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що після ремонту квартира буде виглядати так, як більше ні в кого. На матеріалах при цьому економити не раджу. Але не можна пускати ремонт на самоплив, потрібен постійний облік і контроль, щоб не бути обдуреним тими ж робітниками. Тільки так можна буде економити хоч трохи. А якщо вибір ліг на косметичний ремонт, то розглядається, наприклад, як зробити ремонт в передпокої самостійно.

 • . 3

  Особливість матеріалів, які застосовуються для таких робіт, полягає в тому, що вони повинні легко митися і не зіпсуватися при щоденного вологого прибирання. Тому на перше місце тут потрібно ставити якість, а вже на друге — оригінальність дизайну. Наприклад, можна повісити картини на стіни, світильники можуть бути також виконані оригінально і повішені на стінах. Можна виконати стіни в насиченому кольорі, що зорово зробить передпокій набагато більше. Тут наводиться найпоширеніший приклад, як зробити ремонт у спальні своїми руками.

 • . 4

  Тут головне не переоцінити свої сили. Адже тут знадобляться навички не тільки вирівнювання стін за допомогою шпаклівки або гіпсокартону, а й укладання підлогового покриття або ламінату. Хоча виготовити оригінальну спальну меблі досить легко. Будуть потрібні тільки столярні інструменти та пиломатеріали. Будь інструментарій зараз можна взяти напрокат, а пиломатеріали є у вільному продажу. Якщо після всього цього не пропало бажання робити ремонт, то ось ще, як зробити ремонт на балконі.

 • . 5

  На балконі або лоджії найпростіше виконати обшивку стін і стелі за допомогою панелей-МДФ. На підлогу ж найкраще укласти плитку. Застосування цих матеріалів рекомендую, оскільки вони набагато дешевше натуральної деревини, та й більш стійкі до температурних перепадів, які характерні для балконів і лоджій. Ну і як же можна забути про найменших мешканців квартири — дітях. Тому «на закуску» можна поділитися секретом, як зробити ремонт в дитячій. У першу чергу, потрібно поцікавитися баченням своєї майбутньої кімнати у самої дитини. Ось кілька рекомендацій, що потрібно зробити:-влаштувати в кімнаті робочий куточок з комп’ютером, де дитина буде не тільки займатися, а й грати-встановити меблі зі здатністю до трансформації;-не перевантажувати сильно інтер’єр, залишити достатньо вільного місця в кімнаті, наприклад, для плакатів з кумирами вашої дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :