Як зробити резюме з фото?

як зробити резюме з фото?

Вам знадобиться
 • Фото
 • Дані для резюме
Інструкція
 • . 1

  На першому етапі кандидату слід зібрати всі дані, що стосуються попередніх місць роботи, участі в різних заходах, нагородах, грамотах та інших подібних речей. А потім відсортувати їх у такому порядку. Спочатку — ті, які обов’язкові для зазначення в резюме, потім — що мають всі шанси поліпшити хороше враження про претендента на вакантне місце, і нарешті, не здатні вплинути на вибір роботодавця. Інформація з перших стопки заноситься в основну частину резюме. Відомості з другим можна використовувати в кінцівці документа, а ось папери, віднесені до третього пункту, можна поки відкласти до більш відповідного випадку.

 • . 2

  Тепер треба вибрати фото. Щоб зрозуміти, як скласти резюме з використанням особистої фотографії, слід на хвилину уявити, що б подумав роботодавець, отримай він знімок, на якому його потенційний працівник в сімейних трусах займається шашликом? Або томно лежить на дивані? Те, що подібне резюме без зайвих слів виявилося б у відрі для паперів, сумніву не підлягає. Так яке фото найкраще відправити у відділ кадрів? В ідеалі це знімок, зроблений в робочій обстановці, так би мовити, підносить відправника у всій його красі.

 • . 3

  У ряді випадків фото надсилається в одному листі з резюме, але окремим файлом. Іноді потрібно, щоб знімок розташовувався в правому верхньому кутку головного електронного листа. Як зробити резюме з фото в такому випадку? Просто здійснити його копіювання, а потім і вставку в необхідний ділянку документа. Можливо, знадобиться підгін розміру вставленого файлу. Для цього необхідно навести курсор миші на один з кутів / бік фото так, щоб останній перетворився на спрямовану в дві сторони стрілку, і тягнути вправо, вліво, вгору або вниз до досягнення необхідного результату. Хоча краще фото спочатку скорегувати в одній зі спеціальних програм, а потім тільки прикріплювати до резюме.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :