Як зробити робота павука?

як зробити робота павука?

Вам знадобиться
 • Робот
 • Батарея
Інструкція
 • . 1

  Не секрет, що одним з найбільш затребуваних видів іграшок особливо в колі хлопчаків, є роботи. З пультом дистанційного керування і без, виробничі і саморобні — всі моделі цієї іграшки улюблені дітьми.

 • . 2

  Для того, щоб обзавестися роботом, справжнісіньким і саморобним, виявляється не треба надто вже мучитися. Причому така легкість конструювання ставитися до багатьом видам роботів. Якщо під рукою є всі ті матеріали, які необхідні, то успішно впоратися із завданням, як зробити робота, можна легко і швидко.

 • . 3

  саморобного робота павука можливо створити з підручних засобів. Цей тип робота не матиме моторчика, так як він буде нерухомий і статичний. Його пересування господарем буде здійснено тільки руками. Але а вже потім, самі виверткі творці можуть поміркувати над тим, як змусити одного-робота самостійно рухатися.

 • . 4

  Такі елементи, як резистори і конденсатори для ніжок, чіп для тіла, підходяща деталь для черевця (як цього підійде також котушка індуктивності від дисковода), діоди для очей павука, а також паяльник в сукупності послужать відповіддю, як зробити робота павука.

 • . 5

  Спершу за допомогою дроту з’єднується чіп і та деталь, яка призначена для черевця. Дріт повинна бути акуратно припаяна до чіпу і черевцю. Найкраще, якщо дріт довга, оскільки її кінці, що виступають за межі чіпа, можуть послужити щелепами паукообразной іграшки. Далі робляться лапки, у якості яких будуть використані резистори. На одному з їхніх кінців робиться петелька, зайва частина якої повинна бути зрізана. З резисторів, для точної аналогії з комахою, можна зробити всі вісім ніжок. Готові лапки нанизуються на штирі чіпа, припаювати в зручному положенні. Після цього, улюбленцю роботів слід зробити гачки, обрізаючи проводки резисторів (це робиться для того, щоб створити такі сегменти ніжок робота павука). Взявши резистори в руки, повторюється аналогічна процедура — на одному з кінців резистора зробивши петельку, вона нанизується на крючек резисторів, які вже припаяні. Знову-таки треба врегулювати ноги в потрібному напрямку. Можна за бажанням також зробити оченята павуку роботу за допомогою діодів. Всього на півгодини робот павук буде готовий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :