Як зробити робота з моторчика?

як зробити робота з моторчика ?

Вам знадобиться
 • Моторчик
 • Батарейка
 • Скрепка
Інструкція
 • . 1

  Приклавши трохи фантазії, кожна людина може за кілька хвилин обзавестися такою забавною іграшкою, яка найбільше симпатична. Роботи найулюбленіші друзі-іграшки хлопчиків. Дітлахів особливо подобаються рухомі роботи, які можуть проробляти багато чого.

 • . 2

  Поряд з самими новітніми, красивими і компактними моделями роботів, діточок також заворожують роботи, створені власними руками, тобто саморобні роботи. Одним з легких видів у плані їх створення в домашніх умовах, вважається робот з моторчика. У зв’язку з цим, для того, щоб чітко зрозуміти, як зробити робота, треба спершу розібратися, чим треба обзавестися і що прикупити.

 • . 3

  І так, для виготовлення робота з моторчика, знадобляться такі деталі: моторчик — дві штуки по 1, 5 вольта батарейка — дві штуки SPDT вимикач — дві штуки скріпка — три штуки кульку з пластика — одна штука (або метал з наскрізним отвором) корпус для батарейок — одна штука дроти.

 • . 4

  Цінова вартість всіх перерахованих деталей буде більш прийнятною в разі її порівняння з ціною виробничого робота-якого виробника. Коли у улюбленця роботів всі деталі під рукою, він може сміливо приступати до виготовлення своєї іграшки.

 • . 5

  Для того, щоб стартувати процес, треба спершу нарізати 13 штук дротів кожна по шість см. Наступним пунктом в роботі, як зробити робота з моторчика, пов’язане з паяльником і SPDT вимикачем: за допомогою цього інструменту треба закріпити до вимикачів по 3 проводка, а до моторчика по 2. Тепер треба взяти в руки корпус для батарейки, на якому є чорні та червоні дроти з одного боку. З іншого боку корпусу треба прикріпити ще один проводок. Потім необхідно перевернути догори ногами тримач батарейки, і приклеїти вимикачі так, щоб на вигляд вийшла буква V. Після того різання цій частині роботи, потрібно приклеїти два моторчика до корпусу. Вони повинні обертатися вперед. Тепер розгинаючи скріпку, щоб таким чином, щоб вийшла дротик, її треба пронести через отвір кульки. Отримана конструкція повинна бути закріплена до держателя батарейки. У всьому процесі важливим і найвідповідальнішим є правильна спайка всіх проводков. Так як для робота потрібно зробити і антени, потрібно взяти скріпки, розігнути їх, прикріпивши клеєм до вимикачів. В цілях безпеки краще всього одягнути осі моторчиков в гуму, тим самим ізолюючи їх. Ну і все, робот з моторчика вже готовий. Для приведення його в рух, необхідно вставити батарейку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :