Як зробити робота з скріпок?

як зробити робота з скріпок ?

Вам знадобиться
 • Скріпки
 • Робот
Інструкція
 • . 1

  Кілька десяток років тому на зміну людській праці прийшли автоматично регульовані машини, роботи і т. д. Технічний прогрес настільки швидкий, що людство не встигає за ним. Не встигаємо освоїти останню і новітню модель, наприклад, мобільного телефону або планшета, як на подіум виходить наступна модель, з абсолютно новими функціями, здібностями і можливостями. Нове покоління нерідко висловлює оригінальні ідеї, як зробити робота.

 • . 2

  Як зробити робота з скріпок самостійно. Можливо, для цього можуть і не знадобитися складні і дорогі складові, складні спроектовані елементи. Візьмемо, наприклад, прості канцелярські скріпки. Такі є в будь-якому будинку, на кожному письмовому столі, а якщо й ні, то знайти їх не важко і дешево. Крім скріпок знадобляться також кусачки, плоскогубці, як з гладкими, так і з рефреном губками, припой, паяльна кислота, паяльник і сталеві нерви. Скріпки з’єднуються так, щоб були схожі на таргана або павука. Тепер потрібно набратися терпіння і сконструювати робота. Неживий павук або ж тарган, може стати забавним захопленням як для дітей, так і для дорослих.

 • . 3

  Тепер, після того як розкрито секрет як зробити робота з скріпок, необхідно поговорити про негативні риси конструювання роботів і їм подібних машин. Сьогодні часто ставиться питання про знищення людства створеними ними роботами і машинами. Ще на початку 20-го століття знаменитий фізик Нікола Тесла відмовився від багатьох своїх розробок або ж сховав їх з очей суспільства. Він виправдовував це тим, що люди ще не були готові до таких перетворень та інновацій, щоб не впали в шок. У всякому випадки потрібно бути обережним і уважним при створенні роботів. Найголовнішою метою конструювання роботів повинна бути користь людству, а не його знищення.

 • . 4

  Тепер, після того як розкрито секрет, як зробити робота з скріпок, необхідно поговорити про негативні риси конструювання роботів і їм подібних машин. Ще на початку 20-го століття знаменитий фізик Нікола Тесла відмовився від багатьох своїх розробок або ж сховав їх з очей суспільства. Він виправдовував це тим, що люди ще не були готові до таких перетворень та інновацій, щоб не впали в шок. У всякому випадки потрібно бути обережним і уважним при створенні роботів. Найголовнішою метою конструювання роботів повинна бути користь людству.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :