Як зробити ромашку з бісеру?

як зробити ромашку з бісеру ?

Вам знадобиться
 • Бісер (білий, жовтий, зелений)
 • Пластикова пляшка, волосінь і шматок дроту
Інструкція
 • . 1

  Виготовлення ромашки своїми рукаміЦвети, зроблені своїми руками, з бісеру або іншого матеріалу, додадуть інтер’єру ніжності й витонченості. Перед тим, як зробити ромашку, потрібно визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлено майбутнє маленьке диво. Останнім часом величезною популярністю користується бісер. Для виготовлення ромашки з бісеру знадобиться небагато матеріалу: бісер трьох кольорів (белий. жовтий, зелений), пластикова пляшка, шматок дроту і волосінь. Насамперед вибрати треба техніку, в якій буде виконуватися вишивка бісером, оскільки їх декілька і кожна має свої нюанси.

 • . 2

  Виготовлення ромашки з бісеру Проблем з тим, як зробити ромашку з бісеру, не виникне, оскільки заняття це достатня просте і труднощів зазвичай не виникає. Насамперед, з пляшки вирізається коло, на який нанизується жовтий бісер за допомогою волосіні — це основа майбутньої ромашки, пелюстки виготовляються з дроту, на яку кріпиться бісер білого кольору. В основі проробляються дірочки, в які потрібно вставити пелюстки. Залишилося тільки виготовити стебло.

 • . 3

  Знову ж таки, дріт в гармонії з зеленим бісером перетворюється на відсутню частину ромашки. На стебло надаватися основа з пелюстками і … ромашка готова. Усього кілька хвилин роботи допоможуть перетворити гору окремих матеріалів у маленьке диво, зроблене своїми руками, яке буде приносити радість і, звичайно ж, трішки гордості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :