Як зробити розчин для шоу мильних бульбашок?

як зробити розчин для шоу мильних бульбашок?

Вам знадобиться
 • Гліцерин
 • Нашатирний спирт
 • Господарське мило
Інструкція
 • . 1

  Рецепт розчину на основі гліцерину. Гліцерин — це той секретний компонент, який робить мильний міхур більш міцним і, отже, «довгоживучим» на радість малюкам і дорослим. Його можна купити в аптеці за невисокою ціною. Пропорції: в 300 мілілітрів води треба долити 100 мілілітрів засоби для миття посуду, плюс 50 мілілітрів гліцерину. Мабуть, це найпростіший спосіб приготувати розчин для мильних бульбашок.

 • . 2

  Рецепт розчину з нашатирним спиртом. Його приготування вимагає декількох днів, цю особливість необхідно брати до уваги при організації підготовки до свята. На 300 мілілітрів гарячої (обов’язково!) Води взяти 20 крапель нашатирного спирту, близько 150 мілілітрів гліцерину, а також 25 грам будь-якого пінливого порошку, наприклад, прального. Всі компоненти не забути перемішати і дати їм кілька днів настоятися. Далі отриману суміш треба профільтрувати, а потім залишити ще в холодильнику на день. Головне — врахувати те, що цей розчин потребує часу!

 • . 3

  Рецепт розчину на основі господарського мила. Деякі організатори обходять стороною цей розчин для шоу мильних бульбашок через його низької надійності. А в інших, навпаки, він добре виходить. Отже, для нього необхідно взяти брусок звичайного господарського мила, натерти його на тертці і відміряти 4 ст. л. До милу потрібно додати 400 мілілітрів гарячої води. Далі розчин слід «варити» на тихому вогні до остаточного розчинення шматочків мила. Через тиждень в нього необхідно додати цукрового піску (близько двох чайних ложок) і можна дути мильні бульбашки!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :