Як зробити розетку від вимикача?

як зробити розетку від вимикача ?

Вам знадобиться
 • Викрутки
 • Розетка
 • Автоматична пробка
Інструкція
 • . 1

  Перший спосіб. Залишається вимикач і додається розетка. Є такі комбіновані розетки з вимикачем. У даному випадку контакти розетки з’єднуються паралельно контактам вимикача за допомогою двох перемичок з дроту перетином 1, 5 — 2. 0 квадратних міліметра. Ось як зробити розетку, не порушуючи зовнішньої вигляд стіни.

 • . 2

  Встановлюється все це замість колишнього вимикача. Тепер на розетці є на одному контакті нуль, а фаза приходить через лампочку. Напруга падає. Щоб було стандартна напруга мережі, рівне 220 Вольт, необхідно замість лампочки ввернути автоматичну пробку. Тоді на розетці виходить все, як і має бути. На одному контакті нуль, на другому фаза. І навіть з’явилася захист у вигляді автоматичної пробки, яка в разі чого захистить від перевантаження. Рекомендується такий спосіб установки.

 • . 3

  Другий спосіб, присвячений тому, як зробити розетку від вимикача, полягає в повному демонтажі вимикача. На його місце купується розетка. Бажано не дешева китайська, а справжня, керамічна. До неї приєднуються проводи, все кріпиться за допомогою бічних вусів в коробці вимикача. Розетка встановлена. Щоб отримати на контактах розетки 220 Вольт, необхідно видалити лампочку, патрон від неї, потім замкнути дроти, підключені до патрона. Для цього використовується сполучна колодка. Все. Робота виконана. Жодного зайвого дроти немає. Використано тільки те, що було.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :