Як зробити розворот на автомобілі?

як зробити розворот на автомобілі ?

Вам знадобиться
 • Особливі навички їзди
 • Автомобіль
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Як відомо, найскладніше в управлінні будь-якого автомобіля незалежно від його потужності і коробки передач — це вміння маневрувати. Більше того, один з найбільш таких складних маневрів — розворот — навіть включений в іспит для отримання водійських прав. Перед тим, як безпосередньо повернути, фахівці рекомендують кілька зменшити швидкість, а потім почати плавно викручувати кермо в потрібну сторону до упору.

 • . 2

  Тим часом машина буде повертати, а кермо відповідно крутитися у зворотний бік. У цьому випадку важливо дати викрутитися керму до вихідного положення, злегка притримуючи його в руках. Таким чином, кермо буде буквально ковзати в ваших руках. Насправді питання, як зробити розворот в обмеженому просторі, хвилює багатьох. У цьому випадку ви починаєте плавно викручувати кермо, щоб розвернутися, до тих пір, поки дозволяє простір.

 • . 3

  Потім слід включити задню швидкість і рухатися таким чином, щоб вирівняти, так сказати корпус машини при цьому, не зачепивши сторонні перешкоди, а потім вже можна сміливо проїжджати вперед. Таким чином, питання, як зробити розворот, можна вважати вирішеним. З іншого боку також можливий розворот в обмеженому просторі, але з використанням прилеглої території. Наприклад, розглянемо розворот на Т-подібному перехресті.

 • . 4

  Спочатку слід проїхати прямо, якщо прилегла сторона знаходиться праворуч від вас. Потім акуратно і повільно зупиняєтеся на кордоні перехрестя, переключаєте задню швидкість і їдете назад. Однак у цьому випадку необхідно контролювати не тільки свою територію, але також стежити і за іншими учасниками дорожнього руху. Після заїзду на прилеглу територію, перетинаєте дорогу і вільно повертаєте.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :