Як зробити руки теплими?

як зробити руки теплими?

Вам знадобиться
 • Душ
 • Рукавички
 • Крем для рук
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу, якщо виникла проблема, коли руки знаходяться в холодному стані, потрібно звернутися за допомогою до лікувальної установи для того, щоб провести обстеження. Потрібно буде пройти таких лікарів, як ендокринолог, терапевт і невролог. Якщо причина холодних рук пов’язана з наявністю якихось захворювань, то потрібно пройти лікування. Але, якщо їх немає, то можна вдатися до інших способів, як зробити руки теплими.

 • . 2

  Для того щоб зробити холодні руки теплими, потрібно посилити кровообіг, а для цього потрібно розігріти м’язи. В якості разогревающих процедур можна провести контрастні обливання з використанням душа. Тільки під час обливань потрібно поступово переходити на різницю в температурах. Також варто поступово проводити цю процедуру, збільшуючи час.

 • . 3

  Також посилити кровообіг допоможе просте розтирання рук. Просто потрібно потерти один про одного долоньки, от і все. При розтиранні можна використовувати звичайний крем для рук. Такі заходи як масаж, ранкова зарядка, фізичне навантаження — чудово допомагають зробити теплими навіть самі холодні руки. Відмінною процедурою при появі проблеми, як зробити руки теплими, стане купання в літній час у водоймах.

 • . 4

  Під час плавання у відкритих водоймищах відбувається комфортна зміна температури, що дозволяє судинах досить швидко адаптуватися до змін, які відбуваються у зовнішньому середовищі. У зимову пору року потрібно стежити за тим, щоб руки не піддавалися переохолодження. Тому потрібно завжди надягати рукавички і не давати можливості рукам замерзнути. А вже якщо і сталося, що руки на морозі замерзли, то потрібно їх неодмінно зігріти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :