Як зробити рум’яна?

як зробити рум'яна?

Вам знадобиться
 • Буряк
 • Тальк
 • Слюда
Інструкція
 • . 1

  Як зробити рум’яна? Колір шкіри обличчя залежить від багатьох процесів, що відбуваються в організмі жінки, і для того, щоб приховати деяку недосконалість своєї шкіри, жінки вже тисячі років використовують спеціальні косметичні засоби, які допомагають приховати від очей дрібні недоліки. Рум’яна — це одне з найдавніших косметичних засобів з придуманих людиною, правда в наш час більшість жінок вважає за краще купувати цю, поза сумнівом, потрібну річ у виробників і продавців косметики. У загальному і цілому рум’яна цілком можна зробити і самостійно, що особливо порадує тих, хто страждає алергією на хімічну косметику цього типу. Як наносити рум’яна за допомогою кисті знають практично всі жінки, а от про те, що рум’яна можна виготовити самостійно, мало хто знає. Найпростіший, і в теж час найтриваліший за часом спосіб приготування рум’ян це рум’яна виготовлені зі звичайної буряків.

 • . 2

  Для цих рум’ян знадобиться 1 кг буряка, тальк, слюда, велика плоска тарілка. Для початку, буряк потрібно зварити в шкірці до стану повної готовності, далі ретельно перетерти і видавити сік, який і послужить основним інгредієнтом для фарбування пудри. Сік буряка потрібно вилити на велику плоску тарілку, так щоб він тонким шаром розтікся по тарілці, шар повинен бути не більше 3 — 5 мм. Далі, тарілка виставляється на вікно, якщо на вулиці літо і сонце припікає підвіконня, або якщо процес приготування пудри відбувається взимку, можна поставити тарілку на радіатор.

 • . 3

  Буквально через добу, коли вся вода з соку випаруватися на тарілці залишиться порошок червоного кольору. Цей порошок потрібно змішати з тальком до отримання потрібного відтінку. В останню чергу додається слюда. Цей варіант як зробити рум’яна досить простий і в теж час абсолютно безпечний, як так ні тальк, ні буряковий порошок не може пошкодити шкіру і ефект виходить дійсно обтрушуємо. Рум’яна можна виготовити будь-якого відтінку, під будь-який відтінок шкіри.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :