Як зробити садову фігуру?

як зробити садову фігуру?

Вам знадобиться
 • Цемент
 • Гіпс
 • Клей ПВА
 • Дріт
 • Цемент
Інструкція
 • . 1

  Оригінальність і неповторність зовнішнім виглядом саду додадуть садові скульптури, причому зовсім не обов’язково їх купувати або десь замовляти. При бажанні їх можна виготовити і самому, для цього не потрібно якихось особливих матеріалів і безлічі інструментів.

 • . 2

  Як матеріал, для виготовлення скульптур, використовується цемент і гіпс, які завжди є на будь-якому будівельному ринку. Втім, для садових скульптур згодяться і непотрібні, що відслужили свій термін речі, з яких, проявивши трішки фантазії, можна створити вельми оригінальні композиції. Так що ж знадобиться для цих цілей і як зробити скульптуру з цементу?

 • . 3

  Насамперед, необхідно виготовити каркас майбутньої скульптури, на нього буде наноситися розчин. Каркас робиться з дроту різної товщини. Стояк робиться з міцної дроту, до нього прикручуються всі інші деталі фігури з дроту меншого діаметру. Для стійкості, низ стояка заливають бетоном товщиною близько трьох, і шириною двадцять — тридцять сантиметрів.

 • . 4

  Для приготування самого зліпочного складу зміщувати п’ять частин цементу і одну частину гіпсу. На кілограм сухої суміші додається одна столова ложка клею ПВА. Воду додавати невеликими порціями, під час перемішування, щоб консистенція отриманої суміші вийшла щільною. Готову масу накладають на каркас, надаючи потрібну форму скульптурі. Виліплену фігуру необхідно просушити. Скульптура з цементу може потріскатися на сонці, тому її потрібно просушувати в тіні. Перш, ніж розфарбовувати, її потрібно просочити водовідштовхувальним просоченням.

 • . 5

  Так само можна виготовити і живу скульптуру. Принцип виготовлення такої фігури такий же, як і фігури з цементу. Готується каркас із дроту, але тільки об’ємний, ще тут буде потрібно сітка металева або пропіленова. Сіткою затягується каркас, потім насипається грунт і солома, вона потрібна для того щоб грунт не прокидаєшся через сітку. Після в цю форму висаджується квіткова розсада або насіння квітів. Слід сказати, що при поливі, сильний напір води, може вимити грунт з такої скульптури.

 • . 6

  Як варіант садових скульптур — композиція з природних матеріалів. Старого пенька цілком можна надати вигляду будиночка з казки. З дроту збирається каркас у вигляді конуса, це основа даху для будиночка, потім обтянув його шматком старої клейонки, обклеївши його шматочками кори, дощечками або шматочками фанери. Для імітації пожежної труби, з жерсті робиться трубка, яка закріплюється на самому пні. Потрібно висвердлити отвір, за розміром приготовленої трубки в самому пні, розкріпити її там і надіти готову дах на цю основу.

 • . 7

  І, для повної схожості з будиночком, прикріпіть до пня квадратик з фанери, це буде вікно, і прямокутний шматочок позначає двері. Розфарбуйте його водостійкими фарбами. Варіантів прикраси садової ділянки не перелічити, був би час і бажання. Звичайно, можна просто піти і купити готову садову скульптуру. Але виготовлена своїми руками, нехай навіть трохи кострубато, набагато цінніше дешевої штампування продається на ринку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :