Як зробити саморобний патрон?

як зробити саморобний патрон?

Вам знадобиться
 • Патрон
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Не завжди буває можливість придбати необхідні патрони. Однак можна самому зробити прості, але досить ефективні патрони, що підходять для конкретного виду зброї. Для цього не потрібно спеціального устаткування і матеріалів: преса, заготовок. Цілком можна обійтися звичайними інструментами, які доступні кожному. До того як зробити саморобний патрон, слід запастися трубкою з латуні, кільцем для штор з внутрішнім діаметром 3 / 8, припоєм (пастою для пайки), ноніусом, труборізом, невеликий ручний газозварювальної пальником, відповідним дерев’яним шаблоном , тубою квадратної форми (розміри — 30 х 30 мм).

 • . 2

  Протягом роботи слід проявляти особливу увагу до деталей. З іншої статті можна дізнатися, як зарядити патрони 20 калібру. Для роботи потрібні тонкостінні трубки з латуні. Розмір труб залежить від калібру боєприпасів. Наприклад, при виготовленні гільз 38 потрібна труба розміру 3 / 8. Ноніус треба встановити на 30 мм, відміряти трубу і, зробивши круговий рух, відзначити лінію зрізу. Важливо також знати, як зберігати патрони. Зрізати зайве треба за допомогою спеціального слюсарного труборіза, оскільки латунь дуже тверда. Зріз повинен бути абсолютно рівним і точним. Краї гільзи слід обточити, користуючись свердлувальним верстатом. Тепер треба виміряти розмір гільзи: в даному випадку він повинен становити 29 мм. Скориставшись системою пошуку, ви можете дізнатися патрони 12 калібру як вибрати.

 • . 3

  Основа гільзи готова, треба прикріплювати закраїни. Насамперед треба нанести припій, кінець гільзи покрити паяльною пастою по всьому колу, користуючись паличкою або тонким пензлем (достатньо буде невеликої кількості). Кільце і гільза встановлюються в центрі сталевого бруска, покритий паяльною пастою кінець гільзи вводиться в кільце. На нашому сайті доступна також інформація про те, як заряджати патрони магнум. Переконавшись, що кільце повністю охопило гільзу по колу (нижня частина гільзи і кільце повинні стосуватися бруска), треба за допомогою газозварювання припаяти кільце до гільзи.

 • . 4

  Невеликого вогню цілком достатньо для даної дії. Залишилося дати гільзі охолонути протягом тридцяти секунд і можна приступити до наступної. Залишки припою ретельно видаляються з зовнішньої і внутрішньої сторони гільзи. Окремо виготовляються капсулі і поміщаються в гільзу. Їх можна зробити навіть з пістонів. Щоб ввести всередину гільзи, кулі пропускають через прес-форму. Всередину гільзи, поставленої в прес-форму, засипається порох і ставиться куля. Залишилося підкрутити гайки до досягнення необхідного розміру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :