Як зробити сережки з бісеру у вільний час?

як зробити сережки з бісеру у вільний час?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Тонка податлива дріт
 • Кусачки
 • Швензи
Інструкція
 • . 1

  З такого досить простого матеріалу як бісер виходять відмінні вироби біжутерії! Так, сережки, виконані у формі тварин, квітів і листочків, різних геометричних фігур, ажурних візерунків — чудове доповнення до яскравого образу. Вони не тільки виглядають шикарно і ефектно, але і випромінюють особливу енергетику — теплоту рук майстрині.

 • . 2

  Навчившись створювати біжутерію з бісеру власноруч, можна відкрити двері в світ феєричного різноманітності і розкоші прикрас. Наприклад, дізнавшись, як Зробити сережки з бісеру, можна буквально під кожен наряд створювати доречне доповнення, яке додасть особливий шарм всьому образу. Тим більше, що техніка бісероплетіння не представляє особливої складності і доступна кожному.

 • . 3

  Для виготовлення сережок потрібно: дріт, кусачки, швензи, ну і власне сам бісер. Підібравши бажану схему (схеми можна знайти в спеціальних посібниках, журналах для рукодільниць або на спеціалізованих інтернет-ресурсах), слід акуратно, точно дотримуючись інструкції, нанизувати бісер на дріт. По закінченні плетіння основного візерунка і комплектації всіх складових прилаштовується швенза (елемент фурнітури, що виконує роль підвісу сережки і фіксації її у вусі).

 • . 4

  Від вибору того чи іншого типу швензи залежить те, як одягнути сережки. Найбільш прості варіанти: швензи у вигляді петель і гачків. Більш трудомісткі, але зате більш надійні: з французьким замком, англійським замком, у вигляді кілець. Можна також використовувати пуссети — гвоздики з майданчиком для кріплення декоративного елемента (або елементів). Як правило, вони вже йдуть в комплекті з фіксаторами (затискачами). Якщо ні — останні необхідно купувати окремо.

 • . 5

  В цілому, існують різні техніки і прийоми плетіння. Два основних види створення виробів з бісеру: плетіння і нізаніе. У свою чергу вони поділяються на підтипи. Так, нізаніе буває круговим, кутовим, поздовжнім, поперечним. Розглянемо, наприклад, як зробити сережки своїми руками за допомогою техніки поздовжнього нізанія. На дріт нанизується ряд намистин в бажаної колірної схемою. Потім нанизані ряд згинається в дугу у формі петлі (при цьому кінці дроту вільні). Кінці дроту перекручуються і загинаються в петельку. На петлю одягається швенза — сережка готова.

 • . 6

  Звичайно, це найпростіше і нехитре прикрасу. Але ж і починати треба з малого. Поступово осягаючи техніку бісероплетіння можна досягти високих результатів у цій справі, створюючи неперевершені шедеври, які радуватимуть око, і говорити про високу майстерність автора. До слова, сьогодні саморобні сережки з бісеру мають чималу популярність. В цілому, в індустрію моди особливо інтенсивно бісер став повертатися з кінця 20-го століття.

 • . 7

  Розглядаючи вироби умелица-майстринь, в тому числі і сережки, буквально утопаєш в захваті. Хочеться відразу ж приміряти на себе вподобані чудо-творіння … І незрозуміло, як зняти сережку, яка так чудово вмостилася на вушку, несучи до образ свіжості інарядності! Хіба що тільки для того, щоб одягнути наступний біжутерний шедевр. Отже, вміння створювати прикраси з бісеру вельми актуально. Завдяки йому можна підкреслити свою оригінальність і пишність, доповнюючи вбрання шикарними виробами з особливим характером та харизмою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :