Як зробити широкі плечі

як зробити широкі плечі

Вам знадобиться
 • Абонемент в спортивний зал
 • Турнік
 • Гантелі
 • Сила волі і цілеспрямованість
Інструкція
 • . 1

  Широкі плечі — це мрія кожного чоловіка, адже вони є показником сили і мужності, а також роблять чоловічу фігуру більш привабливою в жіночих очах. Саме тому дуже багато представників сильної статі йдуть в тренажерні зали для того, щоб зробити широкі плечі. Кілька корисних порад допоможуть зробити це швидше і ефективніше.

 • . 2

  Головна м’яз плеча — це дельтовидная. Вона є однією з м’язів, найбільш важко піддаються тренуванням; це викликано особливою будовою тканини, що має три пучка. Жодне вправа не розподіляє навантаження рівномірно на ці зони, тому рекомендується комбінувати різні рухи. Новачкові буде досить вибрати дві вправи, досвідченому ж бодибилдеру потрібно більше. Базовими для плечей є такі заняття, як армійський жим, розведення гантелей в сторони і тяга штанги до підборіддя.

 • . 3

  Проте одних лише розвинених «дельт» буде явно недостатньо, щоб отримати мужній торс із широкими плечима. Важливу роль у досягненні еталонної чоловічої фігури — перевернутого трикутника — грають вузька талія і добре розвинені найширші м’язи спини. І якщо вузька талія досягається за рахунок спалювання зайвого жиру, то для розвитку спини будуть потрібні тренування. Базові вправи, добре розвиваючі дані м’язи, — це тяга штанги в нахилі і тяга блоку за голову. Відмінну навантаження на цю область дають підтягування; також найширші м’язи побічно задіяні в віджиманнях.

 • . 4

  Люди, яким ніколи ходити в спортзал, часто цікавляться, як зробити плечі ширше в домашніх умовах. Звичайно, тренажерний зал найбільш ефективний і надає більшу різноманітність спортивного обладнання, але отримати добре складене тіло можна і вдома. Віджимання, які, як уже було сказано, задіють найширші м’язи спини, доступні абсолютно кожному; повісити вдома турнік не потребує багато грошей і часу, зате дасть можливість найбільш ефективно накачати спину підтягуваннями, і, нарешті, набір гантелей дозволить качати плечі, виконуючи різноманітні вправи на дельтовидні м’язи.

 • . 5

  Таким чином, в накачуванні плечей немає нічого складного чи неможливого. Звичайно, буде потрібно досить багато часу, зусиль і ретельної роботи над собою. Але хіба результат не коштує цих зусиль?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :