Як зробити шумоізоляцію стелі?

як зробити шумоізоляцію стелі?

Вам знадобиться
 • Будівельна суміш
 • Пробковая панель
 • Звукоізоляційна плита
 • Скловолокно
 • Будівельні інструменти
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як зробити шумоізоляцію стелі, його необхідно уважно оглянути. На першому етапі ізолювання стелі від шуму необхідно позбутися всіх щілин і нерівностей, бажано прибрати стару побілку. Часто трапляється, що між плитами стелі є щілини, які дуже вміло замасковані яким-небудь оздоблювальним матеріалом. Такі щілини не видно, однак шум вони пропускають дуже добре. Також рекомендується оглянути шви між стелею і стінами. Виявлені шви закладіть за допомогою піни або герметика. Такі матеріали дозволять максимально збільшити звукоізоляцію. Найкраще для шумоізоляції приміщення підійде натяжна стеля, саме тому шви можна робити абсолютно будь-якими, їх все одно не буде видно.

 • . 2

  Щоб шумоізоляція стелі в квартирі була максимально ефективною, встановіть рулонний утеплювач на так звані «гриби». Рекомендується використовувати утеплювач «Пеноплекс», який випускається в рулонах різної товщини. Саме тому «гриби» потрібно вибирати індивідуально, залежно від товщини утеплювача. Для цього рекомендується звернутися до продавця-консультанта в магазині. Встановлюючи утеплювач, можна використовувати спеціальний клей, який універсальний для всіх поверхонь. Виконуючи монтаж «Пеноплекса», важливо звернути увагу на наявність або відсутність щілин, встановлювати утеплювач потрібно встик.

 • . 3

  Якщо Ви помітили, що шум припинився, або помітно знизився, то можна зупинитися на одному шарі. Важливо враховувати, що звукоізоляція приміщення помітно зменшує висоту стелі, у зв’язку з цим необхідно точно розраховувати, скільки шарів утеплювача знадобиться. Однак трапляються ситуації, коли потрібно покласти один або два, а можливо, і три шари утеплювача. Для цього існує старий, але перевірений метод. Укладається шар іншого утеплювача, після чого робиться каркас із спеціальних рейок, після чого робиться облицювальний шов.

 • . 4

  Якщо цілком вистачає одного шару, встановлювати навісні стелі можна відразу. Зробити їх можна з допомогу гіпсокартонних плит, а також інших відповідних матеріалів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :