Як зробити скульптуру з квітів?

як зробити скульптуру з квітів ?

Вам знадобиться
 • Трохи часу
 • Навички
Інструкція
 • . 1

  Визначтеся з вибором малюнка. Що ви хочете зобразити за допомогою квіткових рослин: тварин, казкових персонажів, елементи природи або використовувати інші фігурки на ваш смак? Коли вибір зроблено, на папір необхідно нанести ескіз бажаного проекту в повний зріст. Якщо ви володієте художнім талантів — зробити це вам не складе труднощів. Якщо ви не вмієте гарно малювати, то попросіть кого-небудь зробити це для вас, або ж знайдіть відповідні малюнки в Інтернеті. При цьому необхідно врахувати всі деталі заздалегідь, як зробити скульптуру з квітів, і що для цього потрібно.

 • . 2

  По контуру малюнка необхідно виготовити каркас фігури з алюмінієвого дроту. Її діаметр слід підбирати відповідно до розміру виробу: чим воно менше — тим тонше. Слідом краю змотуємо в’язальної дротом або зваримо. Натягуємо сталеву або поліпропіленову сітку невеликого перерізу. Все, каркас для фігури готовий!

 • . 3

  Починаємо збирати грунт. Візьмемо листову і дернову землю, торф і солому. Змішайте все в рівних частинах. Якщо фігура повинна вийти великих розмірів, значить підготуйте ще й тирсу для внутрішньої частини. Почніть засипати знизу вгору землю в металеву основу. Якщо необхідно приберіть зайвий грунт.

 • . 4

  В якості рослин в топиарной скульптурі, так по-іншому називають скульптури з квітів, в основному використовують седум, але можна залучити до висадки та інші вподобані вам квіти або газонну траву. У грунт висаджуємо насіння. Необхідно постійно стежити за поливом, особливо верхньої частини, оскільки волога весь час буде опускатися вниз.

 • . 5

  Продумайте, як оригінально придумати піднос або горщик, на якому буде кріпитися дана підробка, щоб вона гармонійно вписувалася в загальну ідею. Її покликання — збирати вологу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :