Як зробити слив в приватному будинку?

як зробити слив в приватному хаті?

Вам знадобиться
 • Котлован
 • Траншея
 • Труба
 • Трійник
Інструкція
 • . 1

  Будь-який будинок бажано обладнати усіма необхідними зручностями. Підключатися до центральної каналізаційної системи необов’язково, так як облаштувати слив можна самостійно. Спочатку необхідно вибрати місце, де буде розташовуватися зливна яма. При цьому потрібно враховувати рівень грунтових вод. Потім викопується котлован, який повинен розташовуватися на відстані більше п’яти метрів від фундаменту будинку. Перед тим як зробити слив в приватному будинку своїми руками потрібно враховувати, що при високому підземному рівні вод яму необхідно викопувати широку. Дно котловану обов’язково потрібно ізолювати від землі. За відсутності вологості яма може бути невеликий, але в неї повинні поміщатися бетонні кільця. Вони будуть стінками майбутнього септика, тобто ємності для стоку органічних відходів.

 • . 2

  Кільця потрібно встановити обов’язково, щоб система каналізації була надійною, а стічна яма НЕ обвалювалася. Якщо викопаний широкий котлован, то встановити готові бетонні вироби неможливо. Для облаштування такої ями необхідно за розміром виготовити опалубку, яку потрібно залити цементною сумішшю. Дно конструкції також заливається розчином, щоб повністю ізолювати котлован від проникнення грунтових вод. Якісна каналізація облаштовується в траншеї, яку необхідно викопати від будинку до зливної ямі. Вона повинна володіти невеликим ухилом у бік стоку.

 • . 3

  У цю траншею на пісок укладається каналізаційна труба, яка повинна бути прямою, без різних загинів і стиків. У поворотах можуть утворитися затори, які будуть ускладнювати стік органічних відходів. Щоб облаштувати надійну каналізацію в приватному будинку, необхідно закрити стічну яму бетонним перекриттям. Кришка повинна обов’язково бути з отвором, через яке згодом можна буде відкачати відходи. Потім споруда необхідно закопати на рівні з перекриттям. Також в зливну яму можна організувати стік води з даху, але зробити це потрібно перед установкою кришки септика.

 • . 4

  Для боротьби з різними засмічення каналізації, які можуть утворитися при експлуатації, слив в будинку необхідно обладнати спеціальним ревізійним відведенням. Так називається трійник з трубою, яка виходить на поверхню. Через цей отвір можна прочистити каналізаційні труби спеціальним сантехнічним тросом. Ревізійний відвід необхідно ввести через дірку в бетонній кришці. Необхідно пам’ятати, що глибина системи каналізації повинна бути не менше 1 метра. У високо прокладеної трубі органічні відходи будуть замерзати в зимовий період і стоку не буде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :