Як зробити снасть з годівницею: ловля риби

як зробити снасть з годівницею : ловля риби

Вам знадобиться
 • Спінінг
 • Годівниці
Інструкція
 • . 1

  Потрібен спінінг-телескоп з будь-який, навіть найпростішої котушкою. На волосінь, що є основною, надягають антізакручіватель. Трубочку можна виготовити в домашніх умовах. До неї монтують годівницю зі спеціальною бусинкою. Її призначення захистити карабін. До останнього кріплять міцний проводок. Застосовують будь сигналізатор клювання. Можна вчинити по-іншому, як зробити снасть з годівницею, але краще так.

 • . 2

  Оснастку «патерностер» або Гарднера можна назвати найпростішою з фідерних систем. Все робиться на основній волосіні. Годівниця кріпиться до її кінця трохи нижче повідка. На волосіні зав’язують петлю 15 см. Для фіксації можна використовувати хірургічний вузол. На 30-ти сантиметровому відведення вільної кінця волосіні формується петля для повідка. Цей монтаж повністю відповідає на питання як правильно зібрати фідерні снасть.

 • . 3

  Можна самому виготовити снасть для риболовлі в морі з човна. Вибирають довге і міцне цівку, На кінці грузило. Трохи вище вантажу підвішують великого розміру гачки на коротких відводах. Самі гачки маскують пучками волокон або ниток. Це своєрідна приманка для риби. Імпровізована насадка так схожа з блеснением взимку. Цей спосіб як зробити риболовну снасть більш продуктивний, найраціональніший і простою.

 • . 4

  Сом ─ велика риба, тому вибирають волосінь не менше 0, 4. Добре підходить грузило, яке ковзає у воді, а не падає вертикально. Повідець краще плетений. Рекомендується застосовувати гачки № 10 і більше. Але ніяк не менше. Для приманки підійдуть великі черв’яки, тухла курка, жаба. Іноді бере на живця. Варіантів як зробити снасть на сома, превелике безліч, як і наживки для самої великої риби в наших річках.

 • . 5

  Для лову великої щуки використовують гуртки. Вирізують з пінопласту і пропускають крізь їх центр волосінь з грузилом і живцем. Можна фіксувати з берегом, з’єднавши гурток з дзвіночком. Це річковий варіант. У закритому водоймищі гуртки без грузила плавають там, де їм завгодно. Рибак, побачивши, що гурток «повело», на човні швидко дістане його і видобуток. Унікально простий метод, як зібрати поплавкову снасть на хижу річкову і озерну рибу

 • . 6

  Риболовля вважається кращим у світі відпочинком для втомлених на роботі людей. Снасті для лову риби на морі, річках, озерах можна купити в спеціалізованих магазинах, але улов буде тим вагомішим, якщо він спійманий на спінінг, вудку, гуртки, виготовленими своїми руками. І підгодувати рибу з особисто сконструйованої годівниці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :