Як зробити снігоприбиральної мотоблок?

як зробити снігоприбиральної мотоблок?

Вам знадобиться
 • Мотоблок
 • Приналежності
Інструкція
 • . 1

  У сучасному місті, все більше жителів починають набувати собі нерухомість за містом. Це може бути не великий садову ділянку з не великим додому і ділянкою, або великий котедж з не менш великим присадибної площею. У наш час багато людей стали вдаватися до спеціальної техніки і засобів для роботи на своїх ділянках. Це полегшує роботу, дозволяє робити її швидше і ефективніше. Про одну з таких, тепер вже не замінних машинах ми і поговоримо.

 • . 2

  Даний засіб зараз є практично у кожного дачника, а якщо ще ні, то він точно мріє його придбати і випробувати на своїй землі. Йдеться про таку техніку як мотоблок. Він являє собою міні-трактор, який був розрахований на виконання якраз сільських робіт. Цю техніку використовують для виконання різних завдань на земельних ділянках. Застосування цього міні-трактора настільки багатогранно і різноманітно, що не включити в нього можливості працювати, взимку було б великим упущенням.

 • . 3

  Перш, ніж почати переобладнання свого помічника в зимнею техніку, слід згадати, що його основне призначення це робота в теплі, тому для початок слід провести декілька дій. Перш за все необхідно вибрати інше масло для редуктора, так як індустріальне масло на морозі буде згущатися і заважати роботі рухомих деталей.

 • . 4

  Для того щоб перебудувати свій універсальний садовий міні-трактор в снігоприбиральної мотоблок, вам необхідно буде придбати спеціальне навісне обладнання. Це обладнання ділиться на два механізованого варіанта — шнеко-роторний механізм і обертові снігові щітки. Але найбільш економічно буде перетворити його в міні-бульдозер, за допомогою навісного обладнання у вигляді лопати з ножами, які дозволяють розчищати ділянку від заметів прості методом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :