Як зробити спортивний бампер?

як зробити спортивний бампер?

Вам знадобиться
 • Бампер-донор
 • Монтажна піна
 • Пінопласт, фольга
 • Малярський скотч, кисті
 • Склотканина, епоксидна смола
Інструкція
 • . 1

  Сучасні автомобілі постійно поліпшуються за допомогою пластикових обважень, які ще називають бодікітамі або аерокітом. Більшість компаній виготовляють спортивні бампери оригінальних форм. Однак така продукція коштує дорого. Якщо є бажання, то можна виготовити спортивний бампер самостійно. Розташуйте на спеціально виготовленій підставці або слюсарній верстаті бампер-донор. Оклейте внутрішню сторону бампера малярським скотчем, бажано в кілька шарів. Отже, як зробити спортивний бампер самостійно? На шарі скотча розмітьте місце розташування всіх конструктивних елементів бампера. Це можуть бути отвори для додаткової оптики, елементи тюнінгу, спеціальні отвори для забору повітря і пр.

 • . 2

  Приклейте шматки пінопласту на молярний скотч на бампер. Необхідну форму пінопласту можна надати за допомогою гострого ножа. У місцях, де буде кріпитися бампер, проклейте пінопласт до автомобіля. По краях майбутнього бампера закріпіть шматки картону, а також оклейте їх малярським скотчем. Це допоможе утримати від розтікання монтажну піну. Всі необхідні місця заповніть монтажною піною. Для повного засихання залиште деталі на кілька годин. По краях бампера видаліть картон. З застиглої конструкції зніміть старий бампер. Наклеєний раніше малярський скотч значно полегшить процес. Майбутній спортивний бампер практично готовий. За допомогою гострого ножа і наждачного паперу зачистите краю створеної Вами основи майбутнього спортивного бампера. Доведіть стан до гладкою і рівній поверхні.

 • . 3

  Основу бампера оклейте фольгою. Промажьте фольгу епоксидною смолою, а потім нанесіть шар склотканини. За допомогою пластикового скребка разгладьте склотканина. Це дозволить уникнути утворення повітряних міхурів і складок. Після цього нанесіть знову шар епоксидної смоли і шар склотканини. Таку процедуру необхідно повторити 5 — 6 разів. Потім можна видалити основу. Щоб це зробити, її необхідно розрізати — шматки набагато зручніше видаляти. Отриманий спортивний бампер потрібно відполірувати до ідеально рівній поверхні. Зробити це можна за допомогою наждачного паперу. Після цього загрунтуйте бампер і нанесіть фарбу. Спортивний бампер готовий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :